کنسرت رحیم شهریاری ۱۵ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد | فیلم

کنسرت رحیم شهریاری ۱۵ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد

کنسرت رحیم شهریاری ۱۵ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد.

تازه‌ترین کنسرت رحیم شهریاری خواننده مطرح موسیقی آذری ۱۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ طی دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این کنسرت شهریاری برخی از قطعات ماندگار موسیقی آذری که عمدتاً قطعات شادی بودند را به هم‌زبانان و علاقه‌مندان خود تقدیم کرد.

نکته جالب در خصوص کنسرت رحیم شهریاری، استقبال بی‌نظیر دوستداران موسیقی آذری بود که در این کنسرت سنگ تمام گذاشتند و با شور وصف ناپذیری همراه با خواننده محبوب‌شان اجرا کردند.

این کنسرت به همت موسسه «آوای دوران» با مدیریت رسول ترابی به روی صحنه رفت.

رحیم شهریاری طی یک ماه اخیر کنسرت‌های متعددی را در شهرهای مختلفی چون تبریز و میانه برگزار کرده و پس از کنسرت در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، در روز ۱۷ بهمن نیز در شهرستان بناب به روی صحنه می‌رود.

رحیم شهریاری در سال ۱۳۴۹ در محله شنب غازان تبریز به دنیا آمد. از همان دوران کودکی علاقه خود را با خواندن سرود و آهنگ‌های آذربایجانی نشان داد و همزمان نزد یوسف عظیم زاده، ساز قارمان را فرا گرفت و از استادان جمهوری آذربایجان بهره فراوانی جست. از سال ۱۳۶۸ با ارکسترهای مختلف همچون سهند (به سرپرستی رشید وطن‌دوست) و هلال احمر تبریز، دانشگاه آزاد و غیره همکاری داشته‌است.

در سال ۱۳۷۵ با تشکیل گروه آراز کنسرت‌های متعددی را در داخل و خارج از کشور داشته و آلبوم‌های گلمدین، یالان دنیا، هایدی سویله، ریحان، آرزو قیزیم، بیاض گئجه لر، ایپک، سن سیز، وفاسیز، آغلاما، عصرین گوزلی۸۲، خبرین یوخدور، گئتمه قال۸۴، گوزللرین گوزلی۸۶، کیم بیلیر۸۸، یاواش یئری۹۰ و سنه گوره۹۲ منه گوره۹۵از جمله فعالیت‌های اوست.

(۸۲)

83
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>