اعلام نام احسان علیخانی به عنوان ‌‌تهیه کننده فیلم بدون تاریخ بدون امضا در نشست خبری | فیلم

اعلام نام احسان علیخانی به عنوان ‌‌تهیه کننده فیلم بدون تاریخ بدون امضا در نشست خبری

اعلام نام احسان علیخانی به عنوان ‌‌تهیه کننده فیلم بدون تاریخ بدون امضا در نشست خبری و صحبت های علی جلیلوند در مورد همکاری احسان علیخانی با این فیلم را از موج آنلاین تماشا کنید.

روز پنجم جشنواره با «بدون تاریخ بدون امضا»، دومین فیلم وحید جلیلوند کلید خورد.

«بدون تاریخ بدون امضا» با فیلمنامه‌ای از علی زرنگار و وحید جلیلوند، دومین فیلم برادران جلیلوند است که در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر در برج میلاد روی پرده می‌رود.

این دومین فیلم وحید جلیلوند است که پس از فیلم موفق و منتقدپسند «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» ساخته شده است؛ فیلمی که توانست به عنوانی یکی از بهترین تجربه‌های فیلم‌های اول ثبت شود. فیلمی که داستانی عجیب داشت و قصه مردی را روایت می‌کرد که در نیازمندی های روزنامه آگهی زده بود که مبلغی را به آدمی نیازمند خواد داد و روز موردنظر صدها نفر جلوی دفترش جمع شده بودند.

«بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی علی جلیلوند از بازیگرانی چون امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادى و نوید محمدزاده بهره می‌برد که گفته می‌شود نوید محمدزاده یکی از بازی‌های خوبش را در فیلم به نمایش گذاشته و یکی از شانس‌های دریافت سیکرغ است.

در خلاصه‌ داستان این فیلم آمده است: کاوه نریمان یکی از پزشکانِ پزشکی قانونی در محل کارش با جسدی مواجه می شود که او را پیش از این می‌شناخته است.

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است.

 

(۱۲۲)

123
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>