حمیدرضا آذرنگ : امیدورام «هنر» به عنوان وزارت ارشاد اضافه شود | فیلم

حمیدرضا آذرنگ : امیدورام «هنر» به عنوان وزارت ارشاد اضافه شود

حمیدرضا آذرنگ : امیدورام «هنر» به عنوان وزارت ارشاد اضافه شود.

حواشی  و صحبت های عوامل فیلم «آباجان» در نشست خبری فیلم در برج میلاد را از موج آنلاین تماشا کنید.

شبنم مقدمی درباره فیلم «آباجان» و نقش آفرینی در این فیلم به کارگردانی هاتف علیمردانی گفت: نمی‌توانم درباره بازی خودم صحبت زیادی بکنم و باید فیلم را ببینید، اما می توانم بگویم مجموعه بازی ها در این فیلم از استاندارد بالایی برخوردار است.

بازیگر فیلم «آباجان» که در این فیلم در کنار فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ به ایفای نقش می پردازد و این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر حضور دارد درباره نقش خود و سختی هایش بیان کرد: من شخصیتی را بازی می کنم که از خودم بسیار دور است؛ شخصیتی از طبقه متوسط که بی سواد است. بازی کردن این نقش برایم چالش های زیادی داشت اما امیدوارم اتفاقات خوبی برای فیلم بیفتد.

بازیگران :

فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی، فریبا متخصص، ملیسا ذاکری، محمدرضا غفاری، محمود نظرعلیان و ماهان نصیری

داستان اصلی «آباجان» در دهه ۶۰ روایت می شود و به زندگی اجتماعی مردم در آن روزها می پردازد. «هفت ماهگی» آخرین ساخته هاتف علیمردانی بود. «کوچه بی نام»، «مردن به وقت شهریور»، «به خاطر پونه»، «یک فراری از بگبو» و «راز دشت تاران» دیگر عناوین سینمایی این کارگردان محسوب می شود.

 

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>