همه می آییم!!!!!! آیین تشییع شهدای آتشنشان دوشنبه مصلای تهران | فیلم

همه می آییم!!!!!! آیین تشییع شهدای آتشنشان دوشنبه مصلای تهران | فیلم

همه می آییم!!!!!! آیین تشییع شهدای آتشنشان دوشنبه مصلای تهران

دوستان عزیزم همراه میشیم با خانواده های شهدای آتشنشان🚩زمان مراسم تشییع پیکر دلاور مردان و شهیدان آتش‌نشان اعلام شد
🔹مراسم تشییع در روز دوشنبه ۱۱ بهمن از ساعت ٨:٣٠ صبح در محل مصلاى تهران و پس از اقامه نماز بر پیکر شهدا انجام خواهد شد
🔹همچنین چهارشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مدرسه عالی شهید مطهری مراسم یادبود و ترحیم برگزار خواهد شد
❤️🌹 با احترام تقدیم به قهرمانان بى ادعاى حادثه پلاسکو🌹❤️
موزیک و صداى مجتبى خوشبخت
ترانه اى از بهروز ایرانى

 

در پی حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو که منجر به خسارات جانی و صدمات به شهروندان و تلاشگران امدادی شد، بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های ذیربط درگیر این حادثه شده و هر یک با اعلام اقدامات انجام شده از سوی ارگان ذیربط خود بر پیگیری هر چه سریعتر کارها برای رسیدگی به این حادثه در حال فعالیت هستند.

به گزارش ایسنا، در همین زمینه رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از آسیب جدی به بازار تامین پوشاک شب عید خبر داد و گفت:روز شنبه ستادی برای رسیدگی به اوضاع این بازار تشکیل می‌شود.

ابوالقاسم شیرازی با حضور در محل حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو ضمن دردناک خواندن این حادثه و ابراز تاسف از ضایعه انسانی که به ماموران آتش‌نشانی حین انجام وظیفه وارد شد با براوردی تقریبی از حجم آسیب وارد شده به بازار پوشاک اظهار کرد:نزدیک به ۵۰۰ مغازه که برای شب عید پارچه تولیدی تهیه کرده بودند و در ساختمان ۱۶ طبقه پلاسکو جای داشتند به‌طور کامل از بین رفتند.

(۵)

6
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>