کنسرت کامران رسول زاده ۸ بهمن همراه با یاد آتشنشانان فداکار برگزار شد | فیلم

کنسرت کامران رسول زاده ۸ بهمن همراه با یاد آتشنشانان فداکار برگزار شد

شادنوش جنگروی – اختصاصی موج آنلاین :

کامران رسول زاده ، شاعر و ترانه سرا و آهنگساز و خواننده بسیار خوب کشورمان که مخاطبین زیادی را به آثار خود جذب کرده است ، بعد از چندین ماه دوری از صحنه در تاریخ ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ در دو سانس و در سالن ایوان شمس تهران به روی صحنه رفت.

این کنسرت با ادای احترام به شهدای آتشنشان حادثه ساختمان پلاسکو همراه بود.

پرفورمنسی زیبا که از داستان تلخ پلاسکو حکایت می کرد.

اهورا ایمان به عنوان میهمان در این برنامه حضور داشت.

این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری « آوای کامران » که مدیریت آن بر عهده کامران رسول زاده است برگزار شد.

این خواننده در این کنسرت به اجرای چند قطعه جدید  پرداخت ، تک آهنگ هایی که چندی پیش منتشر کرده بود.

این کنسرت با تم عاشقانه ی زمستانی برگزار  شد و رهبری ارکستر آن بر عهده « آرمان مهربان » بود.

رسول زاده چندی پیش در مورد قطع همکاری با شرکت « اکسیر نوین » اظهار داشت : « من و جناب آقای خانزاده با یکدیگر توافق کردیم که چون من موسسه فرهنگی خودم را تاسیس کرده ام فعالیت های مربوط به خودم را در موسسه خودم انجام دهم اما خب ارتباط من با شرکت اکسیر نوین قطع نشده است و چند پروژه مشترک با همکاری هم در دست انجام داریم. »

همچنین مولف کتاب « کوتاه بیا ، عمرم به نیامدنت قد نمی دهد » در مورد کتاب جدید خود گفت : « دو کتاب جدید در دست انتشار دارم که ویرایش نهایی آن ها انجام شده است و هفته آینده برای اخد مجوز های لازمه آن ها را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهیم فرستاد. »

او در مورد آلبوم جدید خود نیز اشاره کرد که : « در حال تهیه و تدارک آلبوم جدید هستیم و فکر می کنم که اوایل سال آینده آن را روانه بازار موسیقی کنیم . »

 

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>