دوئل عادل فردوسی پور و حسین شریعتمداری در ساختمان پلاسکو | فیلم

دوئل عادل فردوسی پور و حسین شریعتمداری در ساختمان پلاسکو

دوئل عادل فردوسی پور و حسین شریعتمداری در ساختمان پلاسکو 

این مجری پر حاشیه اما محبوب فوتبال به خاطر انتقاداتش در برنامه ۹۰ در خصوص حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو از مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما تذکر گرفت.
پس از این اتفاق روزنامه کیهان به مدیر مسئولی حسین شریعتمداری به صحبت های فردوسی پور واکنش نشان داد و نوشت: «برنامه «۹۰» باز هم با نیتی مغرضانه به موضوعات غیرتخصصی پرداخت!
هر چند عادل فردوسی‌پور مقصر اصلی نیست؛ مقصر، مدیرانی هستند که به خاطر برخی مصلحت‌ها، به افراد سوءاستفاده‌گر، فرصت سودجویی می‌دهند.
ماجرا از این قرار است که این بار هم این به اصطلاح گزارشگر فوتبال، بدون رعایت اصل تخصص در برنامه‌های گفت‌وگو محور به موضوع ساختمان پلاسکو ورود کرد و ۴۵ دقیقه از وقت این برنامه را صرف تکرار مکررات و حرف‌هایی که در سایر برنامه‌ها نیز بیان می‌شود اختصاص داد!
چرا مدیران سیما به یک گزارشگر فوتبالی که تخصصی در این زمینه ندارد، اجازه چنین کاری داده‌اند و مسئله دیگر، رویکرد مغرضانه این بخش از برنامه «۹۰» بود.
وقتی واکنش ۴۵ دقیقه‌ای فردوسی‌پور به فاجعه پلاسکو را کنار واکنش ۴۰ ثانیه‌ای وی به سانحه اخیر تصادف دو قطار که موجب مرگ دردناک ۴۷ تن از هموطنانمان شد قرار می‌دهیم، چاره‌ای نداریم جز اینکه نتیجه بگیریم، مسئله اصلی تهیه‌کننده «۹۰» جان انسان‌ها نیست، بلکه او اهداف دیگری را پی‌گیری می‌کند!
همان اهدافی که با تولید برنامه تملق‌آمیز برای وزیر خارجه و پخش تبلیغات رایگان برای فیلم امیر قطر، هم جهت است. البته عادل فردوسی‌پور مقصر اصلی نیست؛ مقصر، مدیرانی هستند که به خاطر برخی مصلحت‌ها، به افراد سوءاستفاده‌گر، فرصت سودجویی و عرض اندام می‌دهند!
مردم قاضی خوبی هستند باید دید برنامه ۹۰ خدمت بیشتری به این کشور داشته یا روزنامه کیهان!!!

(۴۷)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>