اظهارات جنجالی کشتی گیر دیروز و مدیر شهری امروز درباره بازیگر محبوب کشور | فیلم

اظهارات جنجالی کشتی گیر دیروز و مدیر شهری امروز درباره بازیگر محبوب کشور

اظهارات جنجالی کشتی گیر دیروز و مدیر شهری امروز درباره بازیگر محبوب کشور

عباس جدیدی درباره اظهارات جنجالی روز گذشته اش گفت: آقای کیانیان در بحث سینما و این‌طور موضوعات باید ابراز فضل کنند.

آقای کیانیان هنرمندی هستند که مردم دوست‌شان دارند ولی اگر بخواهند نظر غیرکارشناسی بدهند، باعث بالا رفتن محبوبیت‌شان نمی‌شود.

اتفاقاً محبوبیت‌شان را پایین می‌آورد. ایشان سررشته‌ای در مدیریت شهری ندارند که بخواهند نظر بدهند. نمی‌توانند بگویند ورزشکار باید در شورای شهر باشد یا نباشد!

چون اگر تخصص داشت متوجه می ‌شد که اداره شهر و مدیریت شهری صرفا به سنگ و گِل و ساختمان و موضوعات عمرانی خلاصه نمی ششود.

اداره شهر موضوعات فرهنگی و ورزشی دارد. ناراحتی من از این است که آقای کیانیان نیابد درباره سناریوی غیرمطالعه شده‌ای که دستش می‌دهند، عرض‌اندام کند و از ایشان بعید است که بخواهد آلت دست شود.

هر سناریویی که به او می‌دهند را در تلویزیون بگوید یا در صفحه شخصی‌‌اش بگذارد. باید مطالعه کند. از ایشان توقع بیشتر می‌رود.

جدیدی در این‌باره گفته بود :«شما که ادعا می‌کنید هنرمند هستی و حتی نمی‌توانی در سناریوهایت دو تا شاخ بز را از هم جدا کنی! چرا در مورد مدیریت شهری نظر می‌دهی و دخالت می‌کنی؟»

هنرمندانی که به این موضوع انتقاد کردند می‌توان به امیر آقایی، مهناز افشار و محسن تنابنده اشاره کرد.افشار در جملات کوتاهی در پاسخ به جدیدی نوشت :«در مورد مسائل شهرم نظر دادم، نظر می‌دهم و نظر خواهم داد. این حق من و هر شهروند دیگری است».

امیر آقایی در این‌باره در اینستاگرامش نوشت :«،… با مردانه جنگیدنت شادمان شده‌ایم، بسیار دعا کردیم که پیروز کارزار تو باشی، اما، از آن همه غیرت و پهلوانی ، امروز در گرو نانی؟ جز یک سئوال: میدانی چرا ‌تختی، تختی شد و شما نشدید؟

(۷)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>