کنسرت گروه بمرانی در قالب جشنواره موسیقی فجر ۲۶ دی | فیلم

کنسرت گروه بمرانی در قالب جشنواره موسیقی فجر ۲۶ دی

گروه موسیقی تلفیقی« بمرانی »  نخستین کنسرت رسمی آلبوم «گذشتن و رفتن پیوسته» را در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه برد.

این گروه شامگاه روز یک‌شنبه ۲۶ دی‌ماه در سالن برج آزادی اجرا داشت که طی آن قطعات آلبوم جدید خود به نام “گذشتن و رفتن پیوسته” را به همراه چند اثر از آلبوم “مخرج مشترک” به طرفدارانش تقدیم کرد.

قطعه “گذشتن و رفتن پیوسته” از جمله قطعات پر طرفداری بود که در این کنسرت اجرا شد. برای اجرای این اثر مهیار طهماسبی نوازنده ویولن‌سل به عنوان نوازنده مهمان روی صحنه آمد و همراه با اعضای گروه “بمرانی” به نوازندگی پرداخت.

این قطعه ابتدا با نوازندگی گیتار و اجرای بهزاد عمرانی آغاز شد و پس از مدتی کوتاه سایر اعضای بمرانی نیز با انرژی بسیار بالا اجرای قطعه محبوب آلبوم جدیدشان را به اوج رساندند.

“به من بخند”  به حاضرین در برج آزادی تقدیم شد.

آثار پپرونی، گیسو، تا کی و سرمست دیگر آثاری بودند که در این کنسرت توسط عمرانی خوانده شدند که در اجرای قطعه “سرمست” نوازندگی سازدهنی توسط مانی مزکی به کام طرفداران بمرانی خوش نشست و آن‌ها مزکی را تشویق کردند.

از میان قطعات آلبوم “گذشته و رفتن پیوسته”، آهنگ‌های تنهای تنها و خیابونا هم اجرا شد تا از این آلبوم فقط اثر “مامان” در رپرتوار این کنسرت جای نداشته باشد.

همچنین برخی از قطعات آلبوم “مخرج مشترک” هم به اجرا درآمد که در این بین اجرای قطعات “خورشید دزد” و “سیرک” با واکنش‌های خوبی از سوی طرفداران گروه بمرانی همراه شد.

اعضای گروه بمرانی را برای این کنسرت، بهزاد عمرانی (خواننده، گیتار)، مانی مزکی (ساز دهنی، ترومبون، یوفونیوم)، جهانیار قربانی (گیتار الکتریک، ماندولین)، آرش عمرانی (پیانو، کیبورد، آکاردئون، هاموند) و کیارش عمرانی (گیتار، گیتار بیس، کنترباس، بانجو) تشکیل می‌دادند.

 

.

 

(۳۲)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>