همایون شجریان در کنسرت 16 دی برازجان بوشهر از حال پدرش گفت | فیلم

[mono_ir_video id=”99745″ qualities=”360,480,720,1080″]

همایون شجریان در کنسرت 16 دی برازجان بوشهر از حال پدرش گفت | فیلم

همایون شجریان در کنسرت 16 دی برازجان بوشهر از حال پدرش گفت. همایون شجریان در کنسرت 16 دی ماه برازجان بوشهر از حال پدرش استاد محمدرضا شجریان  گفت.

 

آخرین وضعیت سلامت شجریان از زبان دکتر هاشمی : 

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در خصوص آخرین وضعیت بیماری  محمد رضا شجریان  به خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت : خوشبختانه  در حال حاضر وضعیت  آقای شجریان خوب است و روند درمانی به خوبی صورت میگیرد و طی آخرین تماسی که من با وی داشتم، مشخص شد تا دو ، سه ماه آینده به ایران بازمیگردد و روند درمانی خود را در کشور ادامه می دهد.

وزیر بهداشت در پایان افزود : بنده خیلی جدی پیگیر وضعیت درمان استاد هستم و حال وی را مدام جویا میشوم.

در  ادامه گفتگویی داشتیم با مجید پازوکی یکی از دوستان و اطباء نزدیک به محمد رضا  شجریان.

وی در مورد بیماری شجریان گفت: آقای شجریان به سرطان کلیه دچار است که با گذشت پانزده سال از این بیماری، سرطان کلیه چپ او به متاستاز دچار شده که با پرتودرمانی و شیمی درمانی با این بیماری مقابله می شود. شجریان بیماری خود را به عنوان یک میهمان و دوست تشبیه می کند.

 

پازوکی افزود: حال عمومی شجریان خوب و مثل همیشه قوی و استوار است و روند شیمی درمانی تا این زمان موفقیت آمیز بوده و انشاء لله تا دو ماه آینده به کشور بازمیگردد.

(30)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>