آزاده نامداری ، پر حاشیه ترین مجری : با یک اشتباه صفر شدم | فیلم

[mono_ir_video id=”99725″ qualities=”360,480,720,1080″]

آزاده نامداری ، پر حاشیه ترین مجری : با یک اشتباه صفر شدم | فیلم

آزاده نامداری ، پر حاشیه ترین مجری : با یک اشتباه صفر شدم .

آزاده نامداری در بیست و یکمین برنامه سلفی بعد از سال ها دوری از تلویزیون این بار نه به عنوان مجری که به عنوان میهمان نشسته است. تو در مقابل دوربین صمیمی سلفی از اشتباه بزرگ زندگی اش و نامهربانی هایی که متحمل شده است می گوید, همچنین از علاقه فراوانش به برگشت به تلویزیون و مجری گری حرف میزند. مجری پرحاشیه تلویزیون از رابطه با همسرش در این قسمت از سلفی می گوید.

 آزاده نامداری ناگفته هایی را بیان کرده که به نوعی علت طلاق و جدایی اش را بیان می کند. در ادامه خلاصه ای از گفت و گویآزاده نامداری با مجله آهنگ زندگی را می خوانید:

 من ازدواج کرده بودم که زندگی کنم. با یک مهریه اندک پای سفره عقد رفتم. هیچ دختری ازدواج نمی کند که جدا شود. برای همین اصلا قرار نبود اینجوری شود. من وارد یک زندگی شدم که همه اش جنگ بود و یک عالم حاشیه و مشکلات. ببینید دو تا آدم تفاوت ساختاری دارند. اصلا یکی در یک دنیای دیگر زندگی می کند و دیگری در دنیای دیگری.

(128)

129
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>