افشاگری روناک یونسی , بازیگری که رونی کلمن را به ایران آورد | فیلم

[mono_ir_video id=”94133″ qualities=”360,480,720,1080″]

افشاگری روناک یونسی , بازیگری که رونی کلمن را به ایران آورد | فیلم

افشاگری روناک یونسی , بازیگری که رونی کلمن را به ایران آورد.

 

بخشی از مصاحبه رونی کلمن قبل از ورود به ایران :

سوم اردیبهشت اسطورۀ بدن ساز جهان رونی کلمن پا به ایران می گذارد و کلاس های آموزشی بدن سازی توسط این قهرمان به مدیریت روناک یونسی بازیگر معروف سینما و تلویزیون برگزار می شود و علاقه مندان بی صبرانه منتظر این روز هستند در حالی که قهرمان نامدار پرورش اندام جهان قرار است روز سوم اردیبهشت به ایران بیاید،این حضور او از همین حالا حاشیه های زیادی را به وجود آورده است به همین منظور در این بخش ناگفته هایی از زبان روناک یونسی در این باره می خوانید.

برای همه آن هایی که یک بار در عمرشان هم پایشان را به باشگاه بدن سازی گذاشته باشند، تصویر یک کوه عضله با لباس پلیس روی دیوار باشگاه، تصویری ثابت و البته آشناست. حالا قرار است این کوه عضله که اسطوره بسیاری از بدن سازهای داخلی و خارجی است، برای برگزاری کلاس و دوره آموزشی دو را در تهران بگذراند. حضور ستاره ای مانند رونی کلمن همان طور که پیش بینی می شد، موجی از واکنش ها را در پی داشته و البته توجه رسانه ها را هم به خود جلب کرده است.

(76)

77
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>