نسرین مقانلو در یک برنامه لیوان را پرت میکنه و میشکونه !!! | فیلم

[mono_ir_video id=”94123″ qualities=”360,480,720,1080″]

نسرین مقانلو در یک برنامه لیوان را پرت میکنه و میشکونه !!! | فیلم

نسرین مقانلو در یک برنامه لیوان را پرت میکنه و میشکونه !!!

 

بخشی از آخرین مصاحبه نسرین مقانلو و شباهت پسرش با کریس رونالدو :

این قدری فوتبالی نیستید که حتی بازیکن های مطرح رئال و بارسلونا و …. را ندیده بودید؟

من مخصوصا در ایران به این دلیل که توهین های بد به هم می کنند، در صورتی که همه این دوستان بچه های این آب و خاک هستند و با هم رفیق هستند، حالا اگر استقلال یا پیروزی یا هر تیم دیگر باشند، ولی نمی دانم چرا وقتی مسابقه ای برگزار می شود رفتارهای خوبی از بعضی از آدم ها دیده نمی شود و این من را خیلی اذیت می کند.

برای همین همه به من می گویند آبی یا قرمز هستید، من می گویم هیچ کدام! من طرفدار تیم ملی کشورم هستم و هر تیم ورزشی که از کشورم هر جا برود و موفق شود، برای من و همه هموطنانم باعث افتخار است. به همین دلیل من تعصبی روی هیچ تیم خاصی ندارم. اینطور هم نیست که بگویم بازی های تیم ها را می بینم، چون درگیر کار هستم و فرصت ندارم و فقط بازی های تیم ملی را می بینم، آن هم به خاطر عرق ملی که دارم.

ولی واقعا پسر شما شبیه کریس رونالدو است.

آره خیلی شبیه است؛ ولی از نزدیک ببینید بچه من خوشگل تر است. چشم های درشت تر و پوست سبزه تری دارد، ولی خیلی شبیه است. در مدرسه در آمریکا هم به او می گویند.

(35)

36
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>