دعوت شدن شراره رخام به هالیوود از زبان خودش | فیلم

[mono_ir_video id=”92377″ qualities=”360,480,720,1080″]

دعوت شدن شراره رخام به هالیوود از زبان خودش

دعوت شدن شراره رخام به هالیوود از زبان خودش

این بازیگر در ادامه گفت من یک فیلمی داشتم بنام  پل سیزدهم سال 2007 که نامزد بهترین  بازیگر نقش اول زن شدم

بعد از اون خیلی به من پیشنهاد بازی شد. در آمریکا که من نپذیرفتم و بعد ها فهمیدم کار کردن در آمریکا از لحاظ قوانین ایران مشکل داره.

رخام ادامه داد من سال 2007 نقش یک دختر عرب بهم پیشنهاد شد که مبلغ 350 هزار دلار بود و من گفتم کاری که خلاف قوانین مملکتم باشه انجام نمیدم.

این بازیگر عرصه تلویزیون و سینما در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: فکر رفتن از کشور، در واقع برای زندگی کردن است نه کار کردن. البته بنده مقیم خارج از کشور هستم اما در ایران زندگی می کنم و حضورم در خارج از کشور به شکل مسافرت انجام می شود اما مدتی است به این فکر می کنم که در خارج از کشور زندگی کنم اما در این راستا تنها چیزی که توانسته مرا نگه دارد، وابستگی به کشور و مردم کشورم است.

بازیگر فیلم سینمایی “زنان ونوسی مردان مریخی” تصریح کرد: یک بازیگر نمی تواند به تنهایی تصمیم بگیرد که در کدام کشور زندگی کند چراکه بخش زیادی از علایق و وابستگی هایش، به مردم، قلب مردم و نگاه مردم جامعه اش مربوط می شود و به همین دلیل، دل کندنش سخت تر می شود و مهمترین دلیلی که باعث شده در چند سال اخیر نتوانم تصمیم صریحی برای رفتن بگیرم نیز همین موضوع است.

رخام  گفت : نه سال قبل در آمریکا و پس از اینکه برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره” Method Film Festival ” و برای فیلم “پل سیزدهم” نامزد شدم، پیشنهادهای بسیاری برای بازی در این کشور به من ارائه شد اما نپذیرفتم .

(122)

123
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>