بازیگر زن امریکایی در ویرانه‌های سوریه | فیلم

[mono_ir_video id=”90812″ qualities=”360,480,720,1080″]

بازیگر زن امریکایی در ویرانه‌های سوریه | فیلم

بازیگر زن امریکایی در ویرانه‌های سوریه

“کارلا اورتیز” بازیگر و تهیه کننده آمریکایی برای تهیه یک فیلم مستند از جامعه سوریه و نشان دادن نقش زنان و تاثیر آن در کشور و بر نسل‌ها بویژه در طول جنگ سوریه به این کشور سفر کرده است.

“کارلا اورتیز” هنرپیشه آمریکایی که برای ساخت این مستند به مناطق جنگ زده سوریه سفر کرده و با مردم گفتگو می کند نبست به اوضاع انسانی در این کشور هشدار داده و از غرب خواسته رویکرد خود را نسبت به جنگ در سوریه تغییر دهد.

اورتیز گفته زمانی که ساکنین مناطق شرقی حلب از این شهر خارج می شدند، او در حلب حضور داشته است. به گفته این بازیگر امریکایی رسانه ها هر آنچه در حلب صورت می گرفت آنرا تحریف می کردند؛ به عنوان مثال بسیاری از کاربران غیرواقعی در توییتر از حملاتی در این شهر خبر دادند.

کارلا اورتیز همچنین می گوید در شرق حلب بیشتر از 85 روز است که برق قطع شده و تنها عده کمی از اینترنت استفاده می کنند. همچنین در شرق حلب ده ها گروه تروریستی با نام‌های مختلف وجود دارد، اما برای ساکنین این مناطق هیچ فرقی نمی کند و آنان را فقط با نام تروریست می شناسند.

به گفته وی غیرنظامیان این مناطق از گرسنگی و محروم بودن خود از آموزش و کشته شدن کسانی که قصد رفتن به مناطق دیگر را داشتند توسط ترویستها برای این هنرپیشه آمریکایی گفته‌اند. قرار است فیلم مستند “کارلا اورتیز” با نام “صدای سوریه” در تابستان 2017 اکران شود.

(7)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>