پشت صحنه جدید سریال جنجالی و پر ستاره عاشقانه | فیلم

[mono_ir_video id=”89600″ qualities=”360,480,720,1080″]

پشت صحنه جدید سریال جنجالی و پر ستاره عاشقانه | فیلم

پشت صحنه جدید سریال جنجالی و پر ستاره عاشقانه .

پخش عاشقانه در شب‌های زمستان خواهد بود و من بسیار به آن امیدوار هستم؛ چون فیلم هم از لحاظ فیلمنامه، هم قصه و هم شرایط تولید، از وضعیت مطلوبی برخوردار است.
گلستانه در خصوص شرایط تولید این کار، عنوان کرد: قطعا جمع آوری یازده بازیگر که هر کدام نقش اصلی هستند و حضورشان به تنهایی برای یک فیلم کافی است، دشوار است و ما این امکان را فراهم کردیم.

گلستانه در خصوص فرم فیلم اظهار داشت: یک سریال بسیار عادی است و کار عجیب و غریبی در آن صورت نگرفته است.

گفتنی است؛این  سریال به کارگردانی منوچهر هادی است و بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، هومن سیدی و مهناز افشار در آن به ایفای نقش می پردازند.

این سریال ۱۵ قسمتی در تهران، شمال کشور و دوبی مقابل دوربین خواهد رفت. در خلاصه داستان سریال عاشقانه که مضمونی اجتماعی دارد آمده است: آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می‌ ریزد …

سریال عاشقانه بازی مهناز افشار، محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام،، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه،فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، با حضور حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، با معرفی سارا رسول زاده جزو آثار پر بازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود و به نظر می رسد پرهزینه ترین سریال این رسانه باشد.

(328)

329
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>