دنگ « دنگ شو » شب گذشته 6 دی ماه در تالار وحدت طنین انداز شد | فیلم

[mono_ir_video id=”87942″ qualities=”360,480,720,1080″]

دنگ « دنگ شو » شب گذشته 6 دی ماه در تالار وحدت طنین انداز شد | فیلم

دنگ « دنگ شو » شب گذشته 6 دی ماه در تالار وحدت طنین انداز شد .

گروه “ دنگ شو ” در جدیدترین سری فعالیت های خود ،‌ قطعه هایی از آلبوم “اتاق گوشواره ” را در تالار وحدت کرد.

« دنگ شو » طی روزهای ۶ و ۷ دی ماه با علاقمندان موسیقی خود دیدار کرد.

گروه “دنگ شو” که سبک موسیقایی خود را بر موسیقی تلفیقی و در برخی موارد، بر موسیقی محلی استوار کرده،‌ در هر اجرا برنامه های غافلگیر کننده را برای مخاطبانش در نظر گرفته بود.

«ابرها در گذرند», «دلبند»، «گرم بخند» , «ای درد ای یار» ,«شب های با تو بودن», «حلوا» , «آبان، کاشی 16», «ای درد ای یار», «گناهکار», «ماهی ها» , «رد شو», «عشق آمد»، «بوسه»، «یه شهر دور » و «گناهکار» از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت به اجرا درآمدند.

همچنین طاها از اتفاقات غیر مترقبه ای که اخیرا برای برخی از اعضای گروه افتاده بود با طرفداران خود گفت.

در طول برنامه بنا شده بود که نوازنده نی «اسحاق چگینی» اجرای تک نوازی داشته باشد، اما به دلیل مشکلات پیش آمده، او نتوانسته بود خود را به این اجرا برساند.

به همین دلیل به مدت 10 دقیقه برنامه پس از اجرای قطعه پر شور و حال «دنگ شو» متوقف شد.

در طی این برنامه «محمد سعید نقاشیان» بر روی صفحه های گرامافونی که جلوه بسیار زیبایی به سالن داده بودند, به هنرنمایی می پرداخت.

میلاد باقری (وکال), شایا(وکال و پیانو)، طاها پارسا (وکال و ساکسفون)، صبا صمیمی (تمبک و وکال)، سروش عدل(گیتار بیس)، خشایار روانگر (درامز)و ماکان خویی نژاد (ویولنسل) و آیدین ترکیان(کمانچه) اعضای گروه دنگ شو را در این کنسرت تشکیل می داند.

 

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>