آلبوم جدید محمد علیزاده خواننده جوان پاپ به زودی منتشر میشود | فیلم

[mono_ir_video id=”85319″ qualities=”360,480,720,1080″]

آلبوم جدید محمد علیزاده خواننده جوان پاپ به زودی منتشر میشود | فیلم

آلبوم جدید محمد علیزاده خواننده جوان پاپ به زودی منتشر میشود , میلاد ترابی با انتشار یک پست از تحویل سی دی این آلبوم به صدرالدین حسین خانی خبر داد و هم زمان این تهیه کننده با سابقه کشور نیز با پستی مشابه از تحویل این آلبوم خبر داد.

آخرین توضیحات محمد علیزاده راجع آلبوم جدید :

آلبوم مراحل پایانی تولید را سپری می‌کند و در مرحله میکس و مستر هستیم. تنظیم سرآلبومی من عوض شد و این روزها میلاد ترابی مشغول تنظیم جدید این کار است. فکر می‌کنم تا چند روز آینده میکس و مستر به پایان برسد و نسخه نهایی را تحویل آقای «حسین‌خانی» و شرکت «ایران‌گام» بدهیم تا وارد مراحل تکثیر و پخش شود.

من حرف خودم را ادامه می‌دهم چون الان هم کم هستم. اگر می‌خواستم واقعاً می‌توانستم در این ماه چهارده سانس کنسرت برگزار کنم و می‌دانستم که مورد محبت مردم قرار می‌گیرم اما برنامه سالن این اجازه را به ما نداد. احساس می‌کنم خیلی خیلی بیشتر از این می‌توانم کنسرت برگزار کنم اما شرایط زمان و برنامه‌های سالن را در نظر می‌گیریم. آن زمان که مصاحبه کردیم شاید این کم‌بودن را از لحاظ انتشار آثار هم درنظر داشتم. اگر دقت کنید انتشار تک‌آهنگ‌ها و آلبوم‌های من بسیار کم است. به منتقدانم سلام من را برسانید! و امیدوارم در راه تلاششان موفق و پیروز باشند.

(15)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>