دستگیری بازیگر مشهور طنز در پارتی مختلط | فیلم

دستگیری بازیگر مشهور طنز در پارتی مختلط | فیلم

شب گذشته نویسنده و بازیگر مشهور در یک پارتی مختلط دستگیر شده است.

به گزارش خبرنگار عصرخبر، این نویسنده و بازیگر مشهور اقدام به برگزاری پارتی مختلط در منزلش کرده بود که ماموران ناجا با دریافت حکم قضایی اقدام و حاضرین در پارتی را دستگیر کردند.

در منزل این فرد مشروبات الکلی نیز کشف شده است.

در لحظه انتشار این خبر دستگیر شدگان در حال انتقال به دادسرا برای انجام مراحل قضایی بوده اند.

این بازیگر نویسنده مشهور سابقه همکاری با رامبد جوان و مهران مدیری را در کارنامه خود دارد.

حمید جنتی، حقوقدان در رابطه با جرم انگاری مهمانی های شبانه در قوانین عنوان کرد: با توجه به اینکه این روزها خبر از گرفتن چندین نفر در مهمانی شبانه (پارتی) به گوش می‌رسد باید بگوییم در قانون عنوان پارتی وجود ندارد. اما برای برخورد با برگزاری این مهمانی‌ها ما شاهد هستیم که ماموران به منزلی که در آن مهمانی برگزار شده ورود پیدا می‌کنند. به طور کلی در قانون ورود به حریم خصوصی افراد باید با دستور مقام قضایی باشد اما بحث این است اگر ماموران بدون شاکی یا بدون دستور مقام قضایی وارد یک خانه شوند مشکل قانونی وجود دارد. وی ادامه داد: جدا از این مسائل بحث مهم این است که حکمی‌که علیه افرادی که دریک مهمانی شبانه صادر می‌شود مانند هر حکم دادگاه بدوی دیگری قابل تجدید نظر خواهی است و این افراد ظرف ۲۰ روز حق دارند تجدید نظرخواهی کنند.

(۲۵)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>