دستگيري بازيگر مشهور طنز در پارتي مختلط | فیلم

[mono_ir_video id=”85076″ qualities=”360,480,720,1080″]

دستگيري بازيگر مشهور طنز در پارتي مختلط | فیلم

شب گذشته نويسنده و بازيگر مشهور در يك پارتي مختلط دستگير شده است.

به گزارش خبرنگار عصرخبر، اين نويسنده و بازيگر مشهور اقدام به برگزاري پارتي مختلط در منزلش كرده بود كه ماموران ناجا با دريافت حكم قضايي اقدام و حاضرين در پارتي را دستگير كردند.

در منزل اين فرد مشروبات الكلي نيز كشف شده است.

در لحظه انتشار اين خبر دستگير شدگان در حال انتقال به دادسرا براي انجام مراحل قضايي بوده اند.

اين بازيگر نويسنده مشهور سابقه همكاري با رامبد جوان و مهران مدیری را در كارنامه خود دارد.

حمید جنتی، حقوقدان در رابطه با جرم انگاری مهمانی های شبانه در قوانین عنوان کرد: با توجه به اینکه این روزها خبر از گرفتن چندین نفر در مهمانی شبانه (پارتی) به گوش می‌رسد باید بگوییم در قانون عنوان پارتی وجود ندارد. اما برای برخورد با برگزاری این مهمانی‌ها ما شاهد هستیم که ماموران به منزلی که در آن مهمانی برگزار شده ورود پیدا می‌کنند. به طور کلی در قانون ورود به حریم خصوصی افراد باید با دستور مقام قضایی باشد اما بحث این است اگر ماموران بدون شاکی یا بدون دستور مقام قضایی وارد یک خانه شوند مشکل قانونی وجود دارد. وی ادامه داد: جدا از این مسائل بحث مهم این است که حکمی‌که علیه افرادی که دریک مهمانی شبانه صادر می‌شود مانند هر حکم دادگاه بدوی دیگری قابل تجدید نظر خواهی است و این افراد ظرف 20 روز حق دارند تجدید نظرخواهی کنند.

(30)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>