مهران مدیری : ما همه مدیون پزشکان و پرستاران هستیم | فیلم

[mono_ir_video id=”84433″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهران مدیری : ما همه مدیون پزشکان و پرستاران هستیم | فیلم

مهران مدیری : ما همه مدیون پزشکان و پرستاران هستیم.

« در حاشیه »، آنقدر به شوخی با جامعه پزشکی ادامه داد که تحریم شد. هنوز پنج قست هم از پخش سریال مدیری نمی‌گذشت که بعضی از پزشکان در بیانیه‌های مختلف نه تنها کارگردان آن را مورد توهین قرار دادند بلکه پزشکان دیگر را تشویق به ندیدن سریال و تجمع در مقابل سازمان نظام پزشکی کردند. حتی بعضی از پزشکان معترض در گفتگویی می‌گویند به قدری از مهران مدیری و سریالش منزجر شده‌اند که قصد دارند درباره کار و زندگی شخصی او افشاگری کنند بلکه در این باره هم سریالی ساخته شود!

این سریال قبل از رفتن روی آنتن با اما و اگرهای زیادی از سوی وزیر بهداشت و سازمان نظام پزشکی مواجه بود تا جایی که پس از چند قسمت فیلمبرداری، ساخت آن متوقف شد و عوامل با اعمال تغییرات و بازنگری‌ها در فیلمنامه، پس از وقفه‌ای کوتاه مجددا شروع به کار کردند.

خسرونیا: دستتان توسط همین پزشکان خوب شد! 

همین چند وقت پیش بود که رییس جامعه متخصصان داخلی ایران از تحریم و مشاهده نکردن سریال «در حاشیه» توسط پزشکان خبر داد و گفت: «کسانی که برای یک سریال ۷ تا ۱۰ میلیارد دستمزد می‌گیرند پاسخ دهند مردم بر اثر بی‌اعتماد سازی چنین سریال‌هایی باید به کدام پزشک مراجعه کنند.»

خسرونیا با انتقاد از سریال افزود: «خوشبختانه این سریال را تماشا نمی‌کنم چون پزشکان در اعتراض به ساخت چنین سریالی مشاهده سریال «در حاشیه» را تحریم کردند.»

(40)

41
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>