گزارش اختصاصی طولانی ترین کنسرت حامی در بلندترین شب سال | فیلم

[mono_ir_video id=”83713″ qualities=”360,480,720,1080″]

گزارش اختصاصی طولانی ترین کنسرت حامی در بلندترین شب سال | فیلم

گزارش اختصاصی طولانی ترین کنسرت حامی در بلندترین شب سال را ببینید.

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در تاریخ 29 و 30 آذر ماه در تالار وحدت تهران به روی صحنه رفت.

حمید حامی قطعه «زمستون» را با همراهی ارکسترش در ابتدا اجرا کرد.

سپس ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در سالن گفت:

«افتخار می کنم در بلندترین شب سال میزبان شما هستم . اعتراف می‌کنم که حس عجیبی دارم. در این لحظه با یک انرژی بالا و خوشحالی زائد الوصف رو در روی شما هستم چون دقایقی قبل از اینکه روی صحنه بیایم، پسر برادرم به دنیا آمد و این خبر خوشحال کننده، بهترین انرژی مثبت برای من بود.»

وی افزود: «امشب در لحظه ورودم به محوطه تالار وحدت هم متوجه شدم که دوستانی از آبادان برای دیدن این کنسرت به تهران آمده‌اند و در این شب سرد، باورم نمی‌شد که خداوند تا این حد من را دوست دارد. این یک معجزه است که خدا هنوز تا این حد دوستم دارد و از داشتن دوستانی مثل شما احساس غرور می‌کنم.»

«یاد من باش»، «سفر» , «دیوونگی» ,«سوگند», «لیلای من کو»,«گل مینا»,«پرستش»، «هم‌گریه»، «گلایه‌ای نمیکنم»,«یلدا», «فقط نگاه می کنم»، «غزل» و «دلم گرفت», «خواب سیاه» , «سپید و سیاه» و «خداحافظ»از دیگر قطعاتی بودند که توسط این خواننده اجرا شدند.

رضا تاجبخش(پیانو, سرپرست ارکستر), محمدرضا عقیلی, امیرمیلاد نیکزاد, رضا لمعانی، علی جعفری پویان، کسری سبکتکین، علیرضا میرآقا، ترانه پوریوسف،تینا جامه گرمی، نوید شعبانزاده و سانوا عندلیبی در ارکستر حامی ساز زدند.

فریبرز لاچینی، شقایق فراهانی، بابک صحرایی از میهمانان حاضر در این برنامه بودند.

این کنسرت به همت موسسه «کامیاب بهاران» به تهیه کنندگی «علی حق‌شناس» برگزار و سیاوش خلبانی نیز مدیریت اجرایی این برنامه را بر عهده داشت.

تصاویر : احسان صادقی

 

(18)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>