اولین حسی که به یونگ پو بعد از شنیدن نام ایران منتقل میشه ؟؟ | فیلم

اولین حسی که به یونگ پو بعد از شنیدن نام ایران منتقل میشه ؟؟ | فیلم

اولین حسی که به یونگ پو بعد از شنیدن نام ایران منتقل میشه ؟؟ 

گفتگو کامل با برادر جومونگ ؛ یونگ پو در ایران : مشهورترین بازیگر مرد کره ای به دعوت تی وی پلاس به ایران آمد و عاشق قیمه و کباب شد 

جومونگ پسری دست وپا چلفتی است که پدر اصلی او ژنرال هموسو است که به دروغ به مادر جومونگ اطلاع می‌دهند که همسر وی مرده است؛ و پادشاه از مادر جومونگ خواستگاری کرده و جومونگ را همچون پسران خود یعنی تسو و یونگ پو بزرگ کرد و با گذشت زمان جومونگ بزرگ و بزرگ‌تر شدد و در راه با بانو سوسانو آشنا می‌شود و..هموسو رهبر گروه دامول است و به همراه شاهزاده گوموا، شاهزاده کشور بویو است با سربازان کشور هان می‌جنگند.

آنها از آواره‌های چوسان قدیم حمایت می‌کنند که به زور از طرف کشور” هان ” به بردگی گرفته می‌شوند. هموسو در یک جنگ و گریز توسط سوار نظام آهنین که سربازان کشور ” هان “هستند، زخمی می‌شود و داخل رودخانه می‌افتد و توسط دختر قبیله هابک، یوها نجات داده و معالجه می‌شود؛ و یک عشق بین هموسو و یوها ایجاد می‌شود؛ ولی سربازان آهنین هنوز دنبال او هستند و متوجه می‌شوند قبیله هابک، هموسو را پناه داده است و به این قبیله حمله می‌کنند هموسو به همراه یوها فرار می‌کند ولی سربازان آهنین تمام افراد قبله هابک، به همراه ریس قبیله پدر یوها را می‌کشند.

هموسو و یوها به گروه دامل می‌روند که خیلی ضعیف شده است؛ ولی دوباره مدتی بعد در یک جنگ و گریز هموسو به وسیله سربازان آهنین دستگیر می‌شود و یوها آواره می‌شود. سربازان آهنین چشم‌های هموسو را در می می‌آورند و در قفس زندانی می‌کنند که ببرند به کشور هان، ولی همسو می‌تواند فرار کند و سربازان آهنین او را تعقیب می‌کنند و گوموا آنها را دنبال می‌کند.

(۱۰۲)

103
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>