مهدی قربانی بازیگر نوجوان فیلم بیست و یک روز بعد از علاقه خود به کاراکترش میگوید | فیلم

مهدی قربانی بازیگر نوجوان فیلم بیست و یک روز بعد از علاقه خود به کاراکترش میگوید

مهدی قربانی بازیگر نوجوان فیلم بیست و یک روز بعد از علاقه خود به کاراکترش میگوید

فیلم بیست یک روز بعد اولین اثر سینمایی سیدمحمدرضا خردمندان می باشد که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجرحضور داشته است.که این فیلم با حواشی در جشنواره نیز مواجه بوده است.

ساره بیات / حمیدرضا آذرنگ / امیرحسین صدیق / مهدی قربانی / جلال فاطمی / رضا استادی / سینا رازانی و حسین شریفی

مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینمای کشور، نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد.این فیلم داستان نوجوانی است که در راه تحقق آرزوی ناکام پدرش، با چالش بسیاری روبرو می شود.

حمیدرضا آذرنگ که در این فیلم نقش صاحب یک گیم نت را بازی می کند، درباره نقش خود گفته: آنقدر فیلمنامه این کار به نظرم جالب و هیجان انگیز آمد که در زمان انتخاب، برای اولین بار میزان نقش برایم در اولویت قرار نداشت. فیلمنامه این فیلم آنقدر خوب بود که دوست داشتم در این کار حتی در نقشی کوتاه حضور داشته باشم و به همین خاطر نقش داریوش را با آغوش باز پذیرفتم

مهدی قربانی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «ابد و یک روز»، فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» فعالیت داشته است.

(۲۴۶)

247
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>