سحر دولتشاهی بازیگر خوب کشورمون از سختی طلاق میگوید | فیلم

سحر دولتشاهی بازیگر خوب کشورمون از سختی طلاق میگوید

سحر دولتشاهی بازیگر خوب کشورمون از سختی طلاق میگوید

این بازیگر که روبروی فریدون جیرانی در برنامه ۳۵ نشست گفت : من یک آدم محتاط بودم تمام عمرم و هیچوقت جسورانه عاشق نشدم که بتونم راجع به عشق حرف بزنم.

همیشه به این فکر میکردم که چه مکانیزم دفاعی عجیبی داره روان آدم و چقدر جالب یه بخش هایی رو پاک میکنه یه بخش هایی که همه عمر بخوای باهاش زندگی کنی خیلی آزار دهنده ست.

وی در خصوص سوال فریدون جیرانی در رابطه با شایعه گفت : خیلی بده.

جیرانی در ادامه از طلاق میپرسد که این بازیگر با ناراحتی که در چهره دارد با تاکید میگوید خیلی سخته.خیلی سخته!

ودرخصوص واژه خیانت در جواب با پوزخندی میگوید بده دیگه.و در خصوص حسرت میگوید خودمو راضی میکنم به اینکه خیلی چیزا باید اونجوری میشده که شده و واقعا” هم بعدش راضی میشم.

در خصوص کلمه آینده میگوید : نمیتونه دیگه ترسناک تر از گذشته باشه.

رامبد جوان نیز قبلا” در پاسخ به سوال علی ضیا که از وی خواست در مورد زندگی شخصی و زناشویی اش (طلاق) توضیح دهد چنین پاسخ داد :

ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم.

دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

این هنرمند یادآور شد: زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم‌هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

(۱۴۱)

142
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>