حامد زمانی جاستین بیبر را ابزار یهود و عامل صهیونیست جهانی میداند ؛ در گفتگو با برنامه جعبه سیاه آپارات | فیلم

[mono_ir_video id=”411063″ qualities=”360,480,720″]

حامد زمانی جاستین بیبر را ابزار یهود و عامل صهیونیست جهانی میداند ؛ در گفتگو با برنامه جعبه سیاه آپارات | فیلم

حامد زمانی جاستین بیبر را ابزار یهود و عامل صهیونیست جهانی میداند ؛ در گفتگو با برنامه جعبه سیاه آپارات 

دانلود گفتگو حامد زمانی با اردشیر احمدی در برنامه جعبه سیاه : دوئل پنجاه سه دقیقه ای با حامد زمانیجاستین بیبرابزار یهوده. اصن دلم میخواد بلیط کنسرتام ۵ هزار تومن بفروشم – جای روضه گوش دادن توی ماشین نیست – درآمد من یک بیستم خواننده های دیگر هم نیست – خیلی از مَردم قدرت خرید بلیط ۱۰۰ هزار تومنی کنسرت رو ندارن – حاضرم لیست اموالم رو منتشر کنم – نقشه ی خونم ذوزنقه بود – جاستین بیبر ابزار یهوده – تناسب جشنواره ی فجر با اسمش چیه؟

حامد زمانی خواننده جوان ارزشی و حزب اللهی ایرانی است. وی از دوران کودکی شروع به قرائت قرآن کرده و از سن ۷ سالگی و در پی کشف استعداد او در زمینه خوانندگی و آواز توسط پدرش، در کلاس‌های موسیقی سنتی شرکت کرد و دوره آواز سنتی را گذراند. اما وی در ادامه این روند و به فراخور مقتضیات زمان، به موسیقی پاپ روی آورد. اولین کار حامد زمانی به نام «زینت آسمون» در سال ۱۳۸۴ درباره امام حسین (ع) ساخته شد.

«من صدای بی صداها هستم»؛ این جمله‌ای است که حامد زمانی در توصیف نقش خود در عرصه موسیقی بیان کرده است. به عقیده او، بخشی از افراد جامعه و عقاید و آرمان‌های آنها ــ که همان عقاید و ارزش‌های حامد زمانی هستند ــ در بسیاری از آثار موسیقایی موجود نادیده گرفته شده‌اند، در حالی که این قشر، بخش بزرگی از جامعه را تشکیل می‌دهند که تا کنون از داشتن هنرمندی که در عرصه موسیقی و ترانه، بصورت صریح و بدون تکلف و پرده‌پوشی به ارزش‌ها و دغدغه‌های فکری آنها بپردازد، محروم بوده‌اند.

(67)

68
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>