شیوه گوش دادن آهنگ سوپر هیت کجایی محسن چاوشی توسط آرمین 2afm | فیلم

[mono_ir_video id=”404927″ qualities=”360,480,720″]

شیوه گوش دادن آهنگ سوپر هیت کجایی محسن چاوشی توسط آرمین 2afm | فیلم

شیوه گوش دادن آهنگ سوپر هیت کجایی محسن چاوشی توسط آرمین 2afm

آخرین قسمت گفتگو نوروزی آرمین ۲afm با تی وی پلاس : اجرای آهنگ کجایی محسن چاوشی و شوخی مهران مدیری 

آرمین ۲afm کجایی محسن چاوشی را روی آنتن خواند: اصلا از شوخی مهران مدیری ناراحت نشدم/ با جراحی زیبایی آقایان موافق نیستم/ قسمت آخر اولین گفتگوی تصویری آرمین زارعی با تی وی پلاسآرمین زارعی ستاره جوان موسیقی ایران در قسمت چهارم و آخر گفتگوی اختصاصی اش با شبکه تی وی پلاس درباره صدای محسن چاوشی اظهارنظر کرده و همچنین به شوخی مهران مدیری با آهنگ هایش واکنش نشان داد. 

قسمت اول / قسمت دوم / قسمت سوم

آرمین زارعی رپر  ملقب به ۲afm متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران در خانواده ای پولدار متولد شد .از چند سال پیش شروع به کار کرده و به گفته خودش با آهنگ (رقص جامائیکایی) شروع به کار حرفه ای کرده است.رنگ موردعلاقه ی او قهوه ای سوخته و سبز ارتشی است و فعلا مجرد می باشد و گفته فعلا قصد ازدواج ندارد.بعد از پایان تحصیلات متوسطه در دبیرستان شهید باهنر تهران ترک تحصیل کرده و به خوانندگی رپ روی آورد و او هم اکنون دیپلمه است.

او ابتدا در گروهی با نامهای علی-فرهاد و مهرداد عضو شد و لقبش رو هم از روی همین انتخاب کرده است یعنی آرمین(a)-علی(a)-فرهاد(f)-مهرداد(m) که میشود ۲afm.او بعد از آشنایی با تتلو و رضایا و باحمایتهای این دو نفر و با خواندن آهنگهای زیبایی چون قاب شیشه ای و روزگار من معروف شد.در سال ۲۰۰۶ نیز در کنسرت بزرگ دبی که بسیاری از رپرهای مطرح ایران چون تهی و یاس درآن نیز بودند حضور پیدا کرد و بسیار مطرح شد.او با همکاری برادران بوشهری کلیپهای فوق العاده که در سطح کلیپهای غربی هستند بیرون داد. آهنگساز او نیز محسن صادقی است.آرمین به تام هنکس و براد پیت خیلی علاقه داره و از کار حسین استیری هم بدش نمیاد.

(25)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>