سوال جنجالی از همسر امیرعلی نبویان :‌ وقتی دخترا بهش نزدیک میشن حسودی نمیکنی ؟‌ | فیلم

سوال جنجالی از همسر امیرعلی نبویان :‌ وقتی دخترا بهش نزدیک میشن حسودی نمیکنی ؟‌| فیلم

سوال جنجالی از همسر امیرعلی نبویان :‌ وقتی دخترا بهش نزدیک میشن حسودی نمیکنی ؟‌

در این قسمت از ایرانِ ها با امیر علی نبویان و همسرش خانم بهار نوروز پور درباره خودشون و کارهایی که میکنند و حواشی اطرافشون گپ زدیم و یکم بیشتر باهاشون آشنا شدیم حرف های جالبی زده شد از دستش ندید و تا آخر ببینید و منتظر قسمت بعدی ما باشید با آیتم های متفاوت :))) ایرانِ ها به صورت اختصاصی از آپارات

از ۶ سالگی در یک خانه ی قدیمی آلمانی با تعداد زیادی اتاق زندگی میکرد .با اینکه متولد ایرانشهره ولی در شناسنامه متولد آمله . از وقتی چشماشو باز کرده دور و برش پر بوده از کلی آدم که بعدا فهمیده که اونا کرد های عراقی بودن که به ایران مهاجرت کرده با اونا زندگی می کردن و وقتی امیرعلی اینا برای ییلاق به شاهاندشت می رفتن اونا از خونه ی آقای نبویان نگه داری می کردن.

 

امیرعلی در کودکی از نوشتن متنفر بوده و از بچگی خیلی شیطون و شر بوده.تو جوونی کلاس بازیگری می رفته ولی در کودکی شغل مورد علاقش گزارشگری فوتبال بوده و الان هم میگه که یه روزی بالاخره گزارشگر فوتبال میشه. امیر علی نبویان در برخورد با طرفدارانش مهربون و صمیمی اما جدیه و در برخورد با طرفدارایی که عاشقشن اصلا ذوق نمی کنه و کاملا جدیه… میشه گفت بدترین اخلاقش شلخته بودنشه و همین شلخته بودنش باعث میشه حال اتو زدن لباساشو نداشته باشه. ..

 

به همین دلیل رادیو ۷ روز اخر اسفند ۹۱بهش یه اتو کادو داد. لیسانس برقشو از دانشگاه صنعتی مازندران گرفته. امیرعلی غیر از نوشن داستانای خیلی قشنگ متن های ادبی هم می نویسه.

(۲۷۳)

274
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>