افشاگری پرویز پرستویی از دستکاری دیالوگ پولاد کیمیایی در قاتل اهلی | فیلم

[mono_ir_video id=”748416″ qualities=”360,480,720,1080″]

افشاگری پرویز پرستویی از دستکاری دیالوگ پولاد کیمیایی در قاتل اهلی | فیلم

افشاگری پرویز پرستویی از دستکاری دیالوگ پولاد کیمیایی در قاتل اهلی 

پرویز پرستویی در سی و پنج ۳۵ فریدون جیرانی پخش از فیلمنت . ۳۵ برنامه زنده اینترنتی با اجرای فریدون جیرانی است که هر هفته با یکی از کارگردانان، بازیگران و دست اندرکاران سینما گفت گو می کند. در برنامه سی و پنج سینماگران از زندگی شخصی، فعالیت ها و آخرین کارهای می گویند.  پرویز پرستویی مهمان این قسمت از مجموعه سی و پنج است. گفت و گوی فریدون جیرانی با پرویز پرستویی پرافتخارترین بازیگر در جشنواره فیلم فجر با چها رسیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد،‌ برای فیلم های آژانس شیشه ای، بید مجنون، به نام پدر و بادیگارد را در سی و پنج ببینید.

پرویز پرستویی با اصالتی ترکی در همدان متولد شد. پدر وی کشاورز بود و زمانی که وی ۳ ساله بود به تهران مهاجرت کرد. دوران کودکی و نوجوانی را در یک خانه اجاره‌ای کوچک در محله دروازه غار سپری کرد. او در مدرسه صادقیه اسلامی در کوچه گمرک تحصیلات ابتدایی خود را به پایان رساند.. پرستویی با پس‌انداز کردن یازده هزار تومان خانه‌ای در حوالی ترمینال جنوب خرید. مدتی به ورزش علاقه نشان داد و دروازه‌بان تیم کارگرانبود. پس از این زمان به مرکز رفاه نازی‌آباد رفت و شروع به آموختن تاتر کرد. پرویز پرستویی در سال ۱۳۶۰ و زمانی که ۲۶ سال سن داشت به عنوان منشی در دادگستری تهران مشغول به کار شد، امّا پس از مدتی به خاطر ناهمخوانی این شغل با روحیاتش به اداره تاتر رفت و تا پایان در آنجا مشغول به کار شد.

(18)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>