کنایه تند محسن افشانی به سالی تاک و سالومه در ری اکشن تی وی پلاس | فیلم

کنایه تند محسن افشانی به سالی تاک و سالومه در ری اکشن تی وی پلاس | فیلم

کنایه تند محسن افشانی به سالی تاک و سالومه در ری اکشن تی وی پلاس

محسن افشانی در ری اکشن تی وی پلاس بعد از حاشیه های دبی ؛ ری اکشن جنجالی محسن افشانی به حکم زندانی شدنش : حبسم را می کشم مثل یک مرد / گفتند بی ناموسی کردی و مفسدالارضی / شب عاشورا آن عکس و فیلم ها لو رفت؟ سر پل صراط یقه تان را می گیرند . 

محسن افشانی صاحب یک خواهر بزرگتر از خودش هست که اگه کسی مزاحمش بشه مزاحم رو پودر می کنه !!! از کودکی دوست داشت بازیگر بشه ولی با دادن تستی سر از کار مجری گری در آورد.

اولین برنامه اش در مجری گری آستانه بود بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفید» و «سلام بهار» نیز به عنوان مجری ظاهر شده و در حرفه بازیگری در گاراگاهان و ترانه مادری حضور داشته. شیرین ترین خاطراتش رو اتفاقاتی می دونه که در حین مجری گری زنده براش می افته. در وب نویسی هم دست داره و ۲٫۵ سال نیمه کاره وب نویسی انجام داده .دوستانش از خطش خیلی تعریف می کنند.

بازی محسن افشانی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن و سال کم تجربه چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خودش دارد

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>