دلنوشته سوزناک علی اوجی برای عارف لرستانی | فیلم

دلنوشته سوزناک علی اوجی برای عارف لرستانی

دلنوشته سوزناک علی اوجی برای عارف لرستانی

((عارف عاشق شهرش بود وقتى از کرمانشاه حرف مى زد چشماش برق مى زدو همانجا ماند و به خاک برگشت و دل ما را با خود برد …

 

عارف عزیزم تو را به فرمایش خودت در کرمانشاه در روستاى سیمینه در کنار پدربزرگت به خاک سپردیم به روى تپه ایى زیبا که گویى بهشت بود با دامنه ایى سبز با سنگ هاى درخشان و منظره اى که زیباییش را چشم باور نمى کرد.

 

پ ن : رفتنت رو عارف جانم با اینکه با چشمانم دیدم ولى باور ندارم
رفیقم ، رفاقتمان ساعت و روز نداشت هر وقت صدایت مى زدم بودى هر وقت صدایم مى زدى بودم ، در پستى در اینستاگرامت نوشته بودى که زندگى رفاقتت به قبل و بعد من تقسیم مى شود
ولى ننوشته بودى که من بعد از تو چه کنم!….
بوسه هایى که بر
گونه ات نشست دیگر تکرار نمى شود ))

 

عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد ۲ روز گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

سپند امیرسلیمانی در این رابطه به جام جم آنلاین گفت: متاسفانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

(۲۰۶)

207
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>