گزارش کامل از تشییع پیکر عارف لرستانی ؛ از جملات تکان دهنده همسر تا اشک های جواد رضویان پیش چشمان مادرش | فیلم کامل

گزارش کامل از تشییع پیکر عارف لرستانی ؛ از جملات تکان دهنده همسر تا اشک های جواد رضویان پیش چشمان مادرش | فیلم کامل

گزارش کامل از تشییع پیکر عارف لرستانی ؛ از جملات تکان دهنده همسر تا اشک های جواد رضویان پیش چشمان مادرش 

جملات تکان دهنده همسر عارف لرستانی در آخرین وداع: پیامت به من رسید، می دانم که خوشحالی/اشک های جواد رضویان پیش چشمان مادر عارف لرستانی؛ دردناک ترین سکانس تشییع پیکر عارف سینمای ایران/اختصاصی تی وی پلاس مراسم تشییع پیکر پاک عارف لرستانی هنرمند کشورمان که صبح روز ۲۶ فروردین ماه از میان ما پر کشید، با شکوه بسیاری در تالار وحدت تهران برگزار شد. در این مراسم که با حضور خیل عظیم هنرمندان و مردم ایران برگزار شد، دوستان عارف لرستانی برای آخرین بار با او وداع کردند و او را به خانه ابدی اش بدرقه…

عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد روز گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.

سپند امیرسلیمانی در این رابطه به جام جم آنلاین گفت: متاسفانه این خبر درست است و همه در شوک هستیم. این خبر را از همسر این بازیگر جویا شدیم که متاسفانه خبر درگذشت این بازیگر صحت دارد.

عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله قهوه تلخ با او همکاری کرد.

(۳۲۲)

323
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>