فیلم لوگان بازار سینما آمریکا را لرازند + ثبت یک رکورد عجیب | فیلم

فیلم لوگان بازار سینما آمریکا را لرازند + ثبت یک رکورد عجیب

فیلم لوگان بازار سینما آمریکا را لرازند + ثبت یک رکورد عجیب :

«لوگان» در نخستین آخر هفته اکرانش چنان فروشی را ثبت کرده که همه جا از آن به عنوان «غرش لوگان» یاد می‌شود.
به نقل از رویترز، افتتاحیه باورنکردنی ۸۵.۳ میلیون دلاری «لوگان» در بازار داخلی آمریکا که به عنوان آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولورین محسوب می‌شود، بهترین فروش افتتاحیه یک فیلم از ابتدای سال ۲۰۱۷ تاکنون را به نام خود ثبت کرد و در عین حال فیلم با فروش عظیم در سطح جهانی همراه شده است.

 

در حالی که هیو جکمن اعلام کرد پس از ۱۷ سال برای آخرین بار در نقش ولورین ظاهر شده این فیلم در ۸۱ بازار در سطح بین‌المللی موفق به فروشی معادل ۱۵۲.۵ میلیون دلار شد و با احتساب فروش آن در آمریکای شمالی که در اولین آخر هفته اکرانش ۸۵.۳ میلیون دلار فروش کرده است، باید گفت فروش جهانی این فیلم به ۲۳۷.۸ میلیون دلار رسید.

«لوگان» که از محصولات کمپانی فاکس قرن بیستم است با سرمایه ۹۷ میلیون دلاری ساخته شده و داستان آن در آینده نزدیک می‌گذرد و بر شخصیت ولورین و دشمن او پروفسور ایکس با بازی پاتریک استوارت تمرکز دارد که در جایی مخفی نزدیک مرز مکزیک زندگی می‌کند.

با وجود موفقیت «لوگان»، فیلم ترسناک «برو بیرون» از شرکت‌های یونیورسال و بلوم‌هاوس نیز موفق ظاهر شده و در حالی که با بودجه پایین ساخته شده با فروش ۲۶.۱ میلیون دلار در رده دوم جدول قرار گرفت و در دومین هفته اکرانش فروش داخلی خود را به ۷۵.۹ میلیون دلار رساند.

(۲۵)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>