اپرا وینفری مجری مشهور سیاهپوست به فکر ریاست جمهوری آمریکا افتاد / خبر | فیلم

اپرا وینفری مجری مشهور سیاهپوست به فکر ریاست جمهوری آمریکا افتاد / خبر

اپرا وینفری مجری مشهور سیاهپوست به فکر ریاست جمهوری آمریکا افتاد / خبر :

مجری مشهور سیاهپوست با طعنه خطاب به ترامپ گفته است روشن شده برای ریاست جمهوری آمریکا نیازی به تجربه سیاسی نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی، پیروزی دونالد ترامپ باعث شده اپرا وینفری، چهره مشهور صنعت تلویزیون و سرگرمی آمریکا هم به فکر رسیدن به کاخ سفید بیفتد. او به تلویزیون بلومبرگ گفته است پیروزی آقای ترامپ با وجود بی‌تجربگی‌اش در سیاست باعث شده تا به این فکر بیفتد که از اعتبارش برای ورود به اتاق بیضی کاخ سفید استفاده کند.

 

خانم وینفری ۶۳ ساله که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هیلاری کلینتون حمایت می‌کرد پیشتر پرسش‌ها درباره جاه‌طلبی‌های سیاسی‌ را رد کرده بود اما اکنون از احتمال نامزدی‌اش در آینده و وسوسه‌هایش برای این کار صحبت کرده است.

 

او گفته است: من همیشه به سوال‌ها درباره امکان این موضوع بی‌توجه بوده‌ام اما حالا به آن فکر می‌کنم، چرا که نه؟

او در این برنامه تلویزیونی با طعنه به دونالد ترامپ گفت: روشن است برای این که رییس جمهور ایالات متحده شوید نیازی به تجربه سیاسی ندارید. قبلا گمان می‌کردم من که تجربه ندارم و اطلاعاتم هم که کافی نیست، اما حالا فکر می‌کنم چرا که نه!

 

دونالد ترامپ وقتی سال ۱۹۹۹ قصد داشت نامزد ریاست جمهوری شود اپرا وینفری را به عنوان حامی خود معرفی کرد. سال گذشته نیز ترامپ گفته بود: خیلی علاقه‌مندم اپرا در کنارم باشد.

 

اگر این میلیاردر موفق در صنعت سرگرمی برای انتخابات ریاست جمهوری داوطلب شود می‌توان گفت ستاره‌ای است که بدون تجربه سیاسی وارد این کارزار شده است.

گمان می‌شود مارک زوکربرگ، رییس فیسبوک، کانیه وست خواننده رپ و باب ایگر مدیرعامل دیزنی هم احتمال داشته باشد زمانی برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد شوند.

(۳۲)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>