فیلم اکران نشده صفر و بخشی از بازی درخشان پولاد کیمیایی | فیلم

فیلم اکران نشده صفر و بخشی از بازی درخشان پولاد کیمیایی | فیلم

فیلم اکران نشده صفر و بخشی از بازی درخشان پولاد کیمیایی 

 مسعود یزدانی فر کارگردان جوانی که نخستین فیلم بلند سینمایی اش در نوبت اکران قرار دارد درباره شرایط نمایش این فیلم سینمایی گفت: بعد از مدت زمان تقریبا طولانی «صفر» به نمایش درخواهد آمد، اما درباره نحوه اکران و زمان آن اطلاع دقیقی ندارم.

متأسفانه به عنوان کارگردان این فیلم در جریان چگونگی اکران نیستم، اما طبیعتا نیمه دوم سال و در میان انبوه آثاری که در صف اکران قرار دارند، فیلم ها آنطور که باید دیده نخواهند شد. فیلم «صفر» نیز چنین شرایطی را دارد.او ادامه داد: «با این حال خوشحالم که نخستین تجربه بلند سینمایی ام نمایش داده خواهد شد. هر چند که مدت زمان تقریبا طولانی از ساخت فیلم گذشته و برای ساخت فیلم دومم آماده می شوم».یزدانی فر افزود: «ساخت «صفر» شرایط ویژه ای داشت و تجربه خوبی برایم محسوب می شد.

به عنوان تجربه اول تمام آنچه در ذهن داشتم را اجرا کردم، به خصوص به لحاظ فرم که تصور می کنم تجربه جدیدی است. طبعاً تجربه نخست هر فیلمساز نقاط قوت و ضعف خاص خودش را دارد. ضمن اینکه برخلاف تبلیغاتی که در مورد این فیلم به عنوان جنجالی ترین فیلم سال می شود، چنین ادعایی ندارم بلکه به میزان زیادی سعی کردم فیلمی بسازم که مردم آن را دوست داشته باشند».
پولاد کیمیایی، میلاد کی مرام، هدی زین العابدین، میرطاهر مظلومی، رامسین کبریتی، ارسلان قاسمی و شراره رخام و… بازیگران اصلی «صفر» هستند.

(۲۶۱)

262
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>