ساز کار کلی رای گیری از اعضای آکادمی اسکار و مورد عجیب لالالند و مهتاب | فیلم

ساز کار کلی رای گیری از اعضای آکادمی اسکار و مورد عجیب لالالند و مهتاب | فیلم

ساز کار کلی رای گیری از اعضای آکادمی اسکار و مورد عجیب لالالند و مهتاب

مورد عجیب «لالا لند» و «مهتاب»

اگر شما هم از جایزه بردن «مهتاب» به جای «لالا لند» تعجب کرده اید، باید بدانید که تنها نیستید. ویدیویی که ساعاتی قبل VOX منتشر کرده، ساز و کار کلی رای‌‌گیری از اعضای آکادمی را شرح می‌دهد. اما نکته اینجا است که بر اساس منطق و آمار، در این ویدیو توضیح داده می‌شود که چرا «لالا لند» به احتمال زیاد برنده اسکار بهترین فیلم است. موردی که در کمال غافلگیری نقض شد.
اما اگر می‌خواهید از شیوه انتخاب آکادمی سر در بیاورید، تماشای این ویدیو پیشنهاد می‌شود.
لا لا لند یا سرزمین رویایی(به انگلیسی: La La Land) یک فیلم رمانتیک و موزیکال آمریکایی در سال ۲۰۱۶ به نویسندگی و کارگردانی دیمین شزل است.  در این فیلم بازیگرانی همچون رایان گاسلینگ، اما استون، جی. کی. سیمونز، جان لجند، رزمری دویت و میگن فی ایفای نقش می‌کنند. دیمین شزل که خود در رشته موسیقی تحصیل کرده و فیلم ویپلش را بر اساس خاطراتش در سال ۲۰۱۴ ساخته بود، دومین فیلم خود را نیز با زمینه موسیقی به روی پرده فرستاده است.

رایان گاسلینگ و اما استون در این فیلم برای بار سوم با یکدیگر همبازی شده‌اند. نخستین نمایش لالا لند در ۳۱ اوت ۲۰۱۶ و در طی جشنواره فیلم ونیز بود که در نهایت موفق شد جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای اما استون را بدست بیاورد. لا لا لند توسط سامیت انترتینمنت در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۶، در ایالات متحده اکران شد. این فیلم ۳۴۰ میلیون در سراسر جهان فروش کرد در حالی که بودجه ساخت آن فقط ۳۰ میلیون دلار بود و تواسنت تبدیل به پرفروش ترین فیلم غیر ابرقهرمانی و غیر انیمیشنی در سال ۲۰۱۶ بشود.

(۵)

6
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>