فیلم سینمایی مبارک با بازی الناز شاکردوست و سرپرست گویندگان محمدرضا علیمردانی | فیلم

فیلم سینمایی مبارک با بازی الناز شاکردوست و سرپرست گویندگان محمدرضا علیمردانی

فیلم سینمایی مبارک با بازی الناز شاکردوست  و سرپرست گویندگان محمدرضا علیمردانی:

این فیلم هم اکنون در سینماهای سرار کشور
سرپرست گویندگان: محمد رضا علیمردانی.
گویندگان: احسان مهدی………. مبارک
نیما رییسی………. رستم و فریدون
مجید آقا کریمی………دیو اکوان
گیلدا حمیدی……….. تهمینه
محمد رضا علیمردانی….. دیو سپید و اژیدهاک
مهرداد معمارزاده. مهدی قاسمی .سعید شریف
ضبط در استودیو نماهنگ

علیمردانی سرپرستی صدا پیشگان فیلم مبارک را برعهده داشته  درباره بازیگری و انتخاب نقش‌هایش گفت: در بازیگری همیشه سعی کردم تا خود را شبیه کاراکتر کنم نه اینکه کاراکتر را شبیه خودم انتخاب کنم و در این زمینه هم هیچ گاه برای کشف کردن نقاط مشترکم با نقش کنجکاو نیستم.

 

این بازیگر گفت: به عقیده من یکی از جذابیت‌های بازیگری همین است که تو به عنوان بازیگر می‌توانی اغلب نقش‌ها را تجربه کنی. طی همین موضوع هم این فرصت را پیدا می‌کنم که در مورد برخی شخصیت‌ها تحقیق و نگارش داشته باشم. لذت بخش‌ترین تجربه یک بازیگر لمس همین حس‌ها و تجربه کردن‌ها است.

 

این بازیگر افزود: درست است در شاخه‌های بسیاری غیر از بازیگری فعالیت داشتم، اما همه اینها را به این خاطر انجام دادم که علم بازیگری به شما می‌گوید بهتر است همه این شاخه‌ها را تجربه کنید.

 

بازیگر سریال «مامور بدرقه» گفت: زمان زیادی را به صداپیشگی پرداختم و آنهم به این خاطر بود که فضای آن موقع برای این عرصه هموار بود که در همین راستا آموزشگاهی را نیز تاسیس کردم و در آن فن بیان و گویندگی تدریس می‌کنم.

 

(۱۵۰)

151
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>