دیمین شزل برنده اسکار ۲۰۱۷ بهترین کارگردانی | فیلم

دیمین شزل برنده اسکار ۲۰۱۷ بهترین کارگردانی

دیمین شزل برنده اسکار ۲۰۱۷ بهترین کارگردانی شد.

دیمین شزل، کارگردان فیلم La La Land توانست در اسکار ۲۰۱۷ جایزه بهترین کارگردانی را ببرد و به جوان‌ترین کارگردان برنده اسکار تبدیل شود.

 

صبح امروز، مراسم اسکار ۲۰۱۷ برگزار شد و برندگان هشتاد و نهمین مراسم اسکار مشخص شدند. در این مراسم، جایزه بهترین کارگردانی به دیمین شزل برای فیلم La La Land رسید. شزل هنگام دریافت جایزه خود، از بسیاری از افراد از جمله کارگردانان نامزد دیگر و جاستین هویتز، سازنده موسیقی فیلمش (که او نیز اسکار برد) تشکر کرد و گفت از همه شما متشکر هستم که این رویا را برای من برآورده کردید.

 

در ادامه، او از اولیویا همیلتون، نامزد خود، نیز تشکر کرد و گفت که فیلم La La Land یک فیلم درباره عشق بود و من بسیار انسان خوشبختی هستم که در هنگام ساخت این فیلم، عاشق شدم.

 

این اسکار، باعث شد که دیمین شزل بتواند در ۳۲ سالگی لقب جوان‌ترین کارگردان برنده اسکار را به دست آورد.پیش از این، نورمن ترنگ برای فیلم اسکیپی این عنوان را در دست داشت و این لقب بعد از ۸۶ سال به دیمین شزل رسید.

 

یکی از مهم‌ترین نکات مراسم امسال به خصوص برای ما ایرانیان، برنده شدن فیلم فروشنده اصغر فرهادی در بخش بهترین فیلم خارجی بود.

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>