سیاوش خیرابی و پژمان بازغی و مسعود اطیابی در میان انبوهی از مردم | فیلم

سیاوش خیرابی و پژمان بازغی و مسعود اطیابی در میان انبوهی از مردم

سیاوش خیرابی و پژمان بازغی و مسعود اطیابی در میان انبوهی از مردم

سال سوم راهنمایی در یک کار ایفای نقش کرد. بعد از آن به خاطر درس و مدرسه، به دنبالش نرفت. تا این که در دوره دانشگاه توسط یکی از دوستانش برای یک کار مستند داستانی به آقای رزاق کریمی معرفی شد.
اینجا بود که تصمیم گرفت جدی تر به این حرفه بپردازد.
یک دوره کلاسهای آموزش بازیگری کانون سینماگران جوان را هم گذرانده است.
با بازی در مجموعه تلویزیونی “ترانه مادری” (حسین سهیلی زاده، ۱۳۸۷) یکباره درخشید و نامش مطرح شد.

آثار سیاوش خیرابی

سینما:
– تله فیلم تلخون (امینی)
– حس پنهان (مصطفی رزاق کریمی، ۱۳۸۶)

تلویزیون:
– مجموعه: ترانه مادری

– مجموعه آوای باران

از اتفاقات جالب زندگی ساوش خیربی

بیست و نهم آذرماه آذر تولد سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان بود. تولد ۳۲ سالگی سیاوش خیرابی اتفاق جالبی افتاد , این بار طرفداران سیاوش خیرابی هنرنمایی کردند و در خیابان فاطمی جمع شده و تولد سیاوش خیرابی را جشن گرفتند و او را غافلگیر کردند.واکنش عجیب دخترهای طرفدار سیاوش خیرابی در روز تولدش تعجب برانگیز است.

 

 پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به شهر رشت می‌رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ خانواده به تهران بازمی‌گردند.

 

 

(۷۳)

74
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>