جرج کلونی علیه ترامپ به روایت ژان دو ژاردن | فیلم

جرج کلونی علیه ترامپ به روایت ژان دو ژاردن | فیلم

جرج کلونی علیه ترامپ به روایت ژان دو ژاردن

در ابتدای این هفته مراسم سزار (معروف به اسکار سینمای فرانسه) برگزار شد و تعدادی از مهم‌ترین آثار سینمای فرانسه مانند «او» ساخته پل ورهوفن مورد تقدیر قرار گرفتند.
اما جذاب‌ترین بخش این مراسم مربوط بود به حضور جرج کلونی روی صحنه برای دریافت جایزه افتخاری.

کلونی به دلیل عدم تسلط به زبان از ژان دو ژاردن ستاره فرانسوی خواست تا صحبت‌هایش را برای حاضرین ترجمه کند. دوژاردن هم از این فرصت استفاده کرد تا حسابی نمک بریزد و سالن را بخنداند. از جمله آن که کلونی از ارادت خود به سینمای فرانسه می‌‌گوید و دو ژاردن در ترجمه‌ به خطر ترامپ برای جهان اشاره می‌کند!

ویدیوی فوق‌العاده بامزه‌ی این بخش از مراسم سزار را با زیرنویس اختصاصی در دنیای تصویر آنلاین تماشا کنید.

جرج کلونی در گفتگو با شبکه کانال پلوس فرانسه با حمایت از مریل استریپ و سخنانی که در نقد ترامپ در مراسم گلدن گلوب بیان کرده بود گفت: وقتی مریل استریپ، صحبت می‌کند خیلی‌ها می‌گویند این صحبت‌های یک چهره خاص هالیوودی است. خب دونالد ترامپ هم چهره خاص است. او تا حالا ۲۲ بار در تلویزیون بازی کرده و سالی ۱۲۰ هزار دلار از انجمن بازیگران دریافت می‌کند. او هم یک فرد خاص هالیوودی است.

این بازیگر با اشاره به این که آنها از این حربه استفاده می‌کنند تا بگویند مریل استریپ درد مردم را نمی‌فهمد، افزود: روزنامه‌نگارها باید به حمله به ترامپ ادامه بدهند.

 

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>