نیوشا ضیغمی و حامد بهداد و زیبا بروفه در سکانسی از فیلم پرتقال خونی | فیلم

نیوشا ضیغمی و حامد بهداد و زیبا بروفه در سکانسی از فیلم پرتقال خونی

نیوشا ضیغمی و حامد بهداد و زیبا بروفه در سکانسی از فیلم پرتقال خونی :

 

داستان از اونجایی شروع میشه که دختری به نام “ترمه شیبانی ” که طراح و نقاش هستش به صورت اتفاقی با یک مدیر شرکت به به نام ” والا رادمنش” که در حال جدا شدن از همسرش هست که یک بچه هم داره و چون شرکت تازه به مکانی جدید نقل مکان کرده ، کار طراحی و دیزاین شرکت رو ترمه بر عهده میگیره .

 

و در مدتی که این کارو در شرکت باید انجام بده ، مادر ترمه به ترمه و رابطش با آفای رادمنش شک می کنه و ترمه رو نصیحت می کنه که والا رادمنش اقای خوبی نیست و ممکنه برای تو فکر دیگری داشته باشه ولی ترمه زیر بار نمیره .

 

و البته رادمنش هم ترمه رو نصیحت میکنه که به مادرش احترام بیشتری بزاره که هرچی باشه اون مادرشه.ولی بعد از مدتی رابطه ترمه با والا تبدیل به یک رابطه عاشقانه ولی والا رادمنش به این رابطه عاقلانه نگاه می کنه ولی ترمه عاشق واقعی اون میشه و برای شب تولد والا یک ساعت مچی به قیمت ۶ میلیون هدیه می گیره ولی والا ترمه رو نصیحت میکنه که چرا این کارو کرده و هدیه ترمه رو به فروشنده پس میده و ترمه رو نصیحت میکنه که یک کم بزرگ بشه ولی این ترمه رو اذیت می کرد.

 

(۳۴)

35
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>