تیزر موزیک ویدئو فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» با بازی مهناز افشار، علی مصفا | فیلم

تیزر موزیک ویدئو فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» با بازی مهناز افشار، علی مصفا | فیلم

تیزر موزیک ویدئو فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» با بازی مهناز افشار، علی مصفا

خلاصه داستان:

دو برادر بر سر مسائل مالی با یکدیگر دعوای لفظی پیدا کرده و یکی از آنان ( علی مصفا ) دیگری را به قتل می رساند و متواری می شود. این وضعیت باعث ایجاد بحران در خانواده می شود و…

کارگردان

حمیدرضا قربانی که سابقه دستیاری اصغر فرهادی در فیلم « درباره الی » را داشته و همچنین تا پیش از این تدوینگر آثاری همچون « دهلیز » بوده است. « خانه ای در خیابان چهل و یکم » اولین تجربه فیلمسازی قربانی محسوب می شود.

درباره فیلم « خانه ای در خیابان چهل و یکم » :

فیلمنامه « خانه ای در خیابان چهل و یکم » به نوعی الهام گرفته شده از داستانی است که یکی از مهمانان برنامه « ماه عسل » آن را روایت کرده بود. در داستان اصلی، نتیجه بحران زندگی مهمان برنامه با بخشش همراه بود که باعث شد مخاطبین تلویزیون تحت تاثر قرار بگیرند و حالا نسخه ای سینمایی از این داستان ساخته شده است.

مهمترین ویژگی « خانه ای در خیابان چهل و یکم » پتانسیل های بالای داستان است که دست فیلمساز را برای پرداختن به سوژه های ناب و دراماتیزه کردن آن باز می گذارد. جدال دو برادر و قتل یکی از آنان و سپس بحران خانوادگی بر سر قصاص فرزند گناهکار، ظرفیت بالایی برای پرداخت دارد و چنانچه فیلمساز بر قواعد درام نویسی مسلط باشد، می تواند جذابیت های اثر را نیز چند برابر نماید. این اتفاق در نیمه نخست فیلم که تنش در رابطه همسر مرد کشته شده و اعضای خانواده همسرش شکل می گیرد، به شکل مناسبی جریان پیدا می کند و مخاطب را درگیر می کند.

(۱۲)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>