سامان سالور فیلمی با محوریت یک قهرمان زن می سازد / خبر سینما | فیلم

سامان سالور فیلمی با محوریت یک قهرمان زن می سازد / خبر سینما

سامان سالور فیلمی با محوریت یک قهرمان زن می سازد / خبر سینما :

سامان سالور فیلمی با عنوان «ملکه موریانه ها» با محوریت یک قهرمان زن می سازد.

سامان سالور کارگردان سینما در گفتگو با مهر درباره فعالیت های اخیر خود گفت: قرار است در اردیبهشت ماه سال ۹۶ ساخت فیلم سینمایی «ملکه موریانه ها» را آغاز کنم که به تازگی نگارش فیلمنامه این اثر به پایان رسیده و در حال حاضر در مرحله بازنویسی است. ما برای ساخت این اثر یک سرمایه گذار و تهیه کننده فرهنگی پیدا کرده ایم و تقریبا کارهای تولیدی و قراردادی آن به پایان رسیده است.

وی افزود: با توجه به اینکه مساله بزرگ سینمای ما مساله مالی است ما توانسته ایم از این مرحله عبور کنیم و امیدوارم بعد از کسب پروانه ساخت بتوانیم آن را در سال آینده کلید بزنیم.

سالور عنوان کرد: این فیلم با برخورداری از یک سوژه اجتماعی دارای یک قهرمان زن است و قصه ای زنانه دارد. این را هم باید بگویم که قرار است یک اثر دیگر در جزیره کیش که ترکیبی از فیلم، انیمیشن و … است به صورت پرفورمنس تولید کنم که هنوز ساخت آن به قطعیت نرسیده است، اگر این اتفاق رخ ندهد شاید زودتر و در فروردین ماه سال آینده «ملکه موریانه ها» را کلید بزنیم.

این کارگردان گفت: فیلمبرداری «ملکه موریانه ها» در ۴۵ جلسه انجام می شود و تمام فضاهای فیلمبرداری آن در تهران خواهد بود.

وی در پایان بیان کرد: ما برخی از افراد را برای حضور در این فیلم انتخاب کرده ایم اما هنوز قراردادی با آنها نبسته ایم.

(۰)

1
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>