الناز شاکردوست و اکران فیلم مبارک از امروز ۲۴ بهمن | فیلم

الناز شاکردوست و اکران فیلم مبارک از امروز ۲۴ بهمن | فیلم

الناز شاکردوست و اکران فیلم مبارک از امروز ۲۴ بهمن 

خداروشکر بالاخره از امروز “مبارک” اکران شد 🎉😃 با دیدن #فیلم_مبارک از #انیمیشن_ایرانى حمایت کنیم
آنچه که شخصاً در مورد این کار دوست مى دارم اینست که عروسکها از دل شاهنامه آمده اند #رستم #دیو_سپید #اکوان #تهمینه #آرش_کمانگیر #کاوه_آهنگر #اژدهاک و … که به مقابله با زندگى مدرنیته و جامعه ى صنعتى مى روند_ در عصر معاصر که در حال فراموشى اسطوره هایمان و در واقع ریشه هاى ایرانى و خودمان هستیم دیدن این فیلمِ شیرین و دوست داشتنى در کنار فرزندانمان خالى از لطف نیست! از طرف #گُل_پرى 😻
راستى کامل این آنونس رو میتونید در کانال تلگرامم که آدرسش در بیو ى اینستام نوشته شده ببینید😘

انیمیشن «مبارک» ساخته محمدرضا نجفی امامی در بخش سودای سیمرغ در آخرین سانس از آخرین روز جشنواره در برج میلاد به نمایش درآمد.

فیلم سینمایی «مبارک» ساخته محمدرضا نجفی امامی که در بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره فجر حضور دارد، در آخرین سانس آخرین روز جشنواره در برج میلاد اکران شد.

مشخصات این فیلم عبارتند از:

کارگردان: محمدرضا نجفی امامی

تهیه کننده: علی نجفی امامی

بازیگران: الناز شاکردوست، امیر رهبری، تورج نصر، منوچهر آذر، حسن کریم‌‌خان‌زند، مرجان سپهری و…

شعار تبلیغاتی:

تحقق یک رویا؛ اسطوره‌ها باز‌می‌گردند.

خلاصه داستان:

مبارک داستان پیرمردی را روایت می‌کند که به حرفه نقالی اشتغال دارد. او با عروسک‌هایی که از شخصیت‌های شاهنامه ساخته شده‌اند، به نقالی می‌پردازد و نوه‌ جوانی دارد که با دنیای او در تضاد است. پیرمرد بخش فراوانی از زندگی‌اش را در جهان اسطوره‌ها گذرانده و نگران روزی است که شخصیت‌های سیاه افسانه‌ای، دنیا را به سوی تاریکی و تباهی بکشانند. داستان از آنجا آغاز می‌شود که عروسک‌ها جان می‌گیرند و به فکر یاری رساندن به پیرمرد و کاستن از دغدغه‌های او می‌افتند. آنها با نوه پیرمرد همراه می‌شوند و داستان هیجان‌انگیز و ماجراجویانه‌ای را آغاز می‌کنند.

 

(۶۳)

64
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>