حسام نواب صفوی درباره تعطیلی فارسی ۱ :‌ سینا ولی الله باید از تک تک ایرانیان عذرخواهی کند | فیلم

حسام نواب صفوی درباره تعطیلی فارسی ۱ :‌ سینا ولی الله باید از تک تک ایرانیان عذرخواهی کند | فیلم

حسام نواب صفوی درباره تعطیلی فارسی ۱ :‌ سینا ولی الله باید از تک تک ایرانیان عذرخواهی کند.

وی قبلا در اینستاگرامش چنین نوشت :

هوالعزیز:وقتی شبکه فارسی ١اقدام به سریالهای غیر اخلاقی کرد متاسافانه طلاقهایی موسوم به طلاقهای فارسی١شکل گرفت و بنیان خانواده خیلی از خانواده های ایران مورد هدف قرار گرفته شد .

و از هم پاشیده شد بعد از آن در نهایت رذالت، هویت ایرانی مورد تمسخر قرار گرفت سکوت به منزله خیانت بود طوماری بسیاری از مردم ایران ،نشان از جریحه دار شدن احساسات و غیرت ایرانی بود .

با طرح شکایت توسط اینجانب و رسیدگی پر قدرت قوه قضاییه شبکه منحط و غیر اخلاقی فارسی١بسته شد .و این نکته را متذکر میشوم شکایت ملت ایران علیه این شبکه بود.

نه شخص. که افتخار وکالت این پرونده به عهده بنده بود و در آخر متذکر میشوم با اتحادی که بین وکلا در اکثر کشورها ایجاد کردم هر شخص وهر شبکه ای که بخواهد تمدن و فرهنگ چند هزار ساله ایران را به سخره بکشد در هر نقطه ای از دنیا آنها را تعقیب خواهیم کرد سپاس بیکران از مردم کشور ایران و قوه قضاییه کشور دارم که پشتیبان من بودند .

متلاشی شدن این شبکه ضد ایرانی را به تمام مردم ایران تبریک میگویم .سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری دی ماه یکهزارو سیصد و نود پنج .تهران

(۲۹)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>