ثریا قاسمی : حتی برای اختتامیه دعوتم نکردند!/ همانقدر برای مسئولین جشنواره بی اهمیت بودم که آنها برای من! | فیلم

ثریا قاسمی : حتی برای اختتامیه دعوتم نکردند!/ همانقدر برای مسئولین جشنواره بی اهمیت بودم که آنها برای من!

ثریا قاسمی : حتی برای اختتامیه دعوتم نکردند!/ همانقدر برای مسئولین جشنواره بی اهمیت بودم که آنها برای من!/جای اینها فکری برای هنرمندان بیکار و بیمار کنید.

برنده سیمرغ بلورین نقش مکمل زن می‌گوید هیچ دعوت رسمی از او به مراسم اختتامیه نشده است.
ثریا قاسمی بازیگر فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» که در جشنواره سی و پنجم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کرد معتقد است «ویلایی ها» نگاه بسیار زیبایی به نقش زن در جهان دارد و همین موضوع او را برای بازی در این اثر سینمایی ترغیب کرده است.
بعد از گذشت دو روز از اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حواشی و حرف و حدیث‌ها درباره این رخداد سالانه سینمایی ادامه دارد. ثریا قاسمی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که نیازی به معرفی ندارد هم که امسال برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» شد از جمله چهره‌هایی است که از برگزاری این دوره از جشنواره دل خوشی ندارد.

این بازیگر پیشکسوت هنگام اختتامیه برای دریافت جایزه‌اش در سالن حضور نداشت و همین بهانه‌ای شد تا با ایشان درباره غیبت‌شان در مراسم پایانی جشنواره امسال گفتگویی کنیم و گلایه‌هایشان را بشنویم.

 
یعنی خودتان در جریان جایزه‌ای که قرار بود به شما اهدا شود نبودید؟
خیر، چیزی به من اعلام نشده بود.
برای همین شما در مراسم اختتامیه برای دریافت سیمرغ‌تان حضور نداشتید؟ یعنی پیش از مراسم دعوت رسمی از شما نشده بود؟
من اصلا اطلاع نداشتم که بخواهم به این مراسم بیایم، قاعدتا باید اینطور می‌بود که زنگ می‌زدند و اطلاع می‌دادند اما این اتفاق نیفتاد. فکر می‌کنم چنین رفتاری جزو آداب دعوت‌های رسمی است که باید به آنها اهمیت داد.

 

 

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>