کیانا ریوز و زندانی کردن شیطان در آیینه در فیلم کنستانتین | فیلم

کیانا ریوز و زندانی کردن شیطان در آیینه در فیلم کنستانتین

کیانا ریوز و زندانی کردن شیطان در آیینه در فیلم کنستانتین

جان کنستانتین یک جن‌گیر است.این فیلم با موضوع شیطان در ایران طرفداران بسیاری دارد.

او در ابتدای کارش و در اکثر نقش‌هایی که بازی کرده بیشتر در نقش جوانان سر به هوا و کودن یا زبل‌های خیابانگرد بوده است و مدتی در این کارها کلیشه شد.
در اکثر نقش‌های دوران ابتدای شروع بازیگری شخصیتی بود که در کلامش و حرکاتش پریشانی و بی نظمی موج میزد و جالب اینکه با روحیات او همخوانی عجیبی دارد.

کیانو با بازی در فیلم “خون جوان” نخستین گام بازیگری اش را در سینما بر داشت. ریوز در همان سال در یک فیلم کوتاه درام ان‌اف‌بی و در نقش‌های تئاترهای «برد فراسر» و «ولف بوی» در شهر تورنتو ایفای نقش کرد؛ و در سال ۱۹۸۴ به بهترین بازیگر نوجوان کانادایی از طرف مردم تبدیل شد.

ریوز بعد از موفقیت‌های فراوان در تئاتر و تلویزیون دعوت به بازی در فیلم سینمایی “بیل و تد شد” که ریوز نقش تید را بازی می‌کرد، کیانو این نقش را پذیرفت و در زمان نوجوانی به یک ستاره بین‌المللی تبدیل شد که این فیلم فروش بی نظیری را در کل دنیا در پی داشت و این دلیلی شد که دوباره کیانو در فصل جدید بیل و تید ۲ ایفای نقش کند.

کیانو در سال ۲۰۰۶ در فیلم سینمایی کنستانتین ایفای نقش کرد، ریوز در فیلم زندگی شخصی پیپا لی ایفای نقش کرد که این نقش سبب آن شد که کیانو ریوز و برد پیت با هم در این فیلم همکار و دوستان خوبی شوند. وی در ادامه با همکاری ساندرا بولاک در فیلم خانه‌ای روی برکه به ایفای نقش پرداخت

(۴۳)

44
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>