اعتراض شدید بازیگران به کاندید نشدن فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم فجر | فیلم

اعتراض شدید بازیگران به کاندید نشدن فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم فجر | فیلم

اعتراض شدید بازیگران به کاندید نشدن فاطمه معتمد آریا در جشنواره فیلم فجر

این فیلم حاضر در بخش چشم انداز جشنواره فیلم فجر میباشد.

پوستر فیلم سینمایی «آباجان» به تهیه کنندگی و کارگردانی هاتف علیمردانی که در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید رونمایی شد.

جلوه های ویژه «آباجان» این روزها توسط محمد لطفعلی درحال انجام است و عوامل فیلم در تلاشند تا در موعد مقرر نسخه نهایی را برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

پوستر این فیلم  با طراحی فاطمه مظفری رونمایی شد.

هاتف علیمردانی در حالی امسال با «آباجان» در بخش مسابقه حضور دارد که پیش از این هم با ساخته های قبلی اش از جمله «به خاطر پونه»، «مردن به وقت شهریور»، «کوچه بی نام» و «هفت ماهگی» در جشنواره فیلم فجر حضور داشته و از این نظر رکورددار است.

فاطمه معتمد آریا، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی، فریبا متخصص، ملیسا ذاکری، محمدرضا غفاری، محمود نظرعلیان و ماهان نصیری بازیگران فیلم آباجان هستند .

«آباجان» روایت خانواده ای است که در دهه شصت در شهر زنجان زندگی می کنند. خانواده ای که جنگ و فضای آن سال ها تأثیر زیادی روی زندگیشان می گذارد .

عوامل فیلم آباجان

نویسنده و کارگردان:هاتف علیمردانی، مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان، تدوین:امیر ادیب پرور، طراح صحنه و لباس:کامیاب امین عشایری، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، صدابردار:محمود خرسند، آهنگساز:افشین عزیزی، طراح جلوه های ویژه:محمد لطفعلی، منشی صحنه:نسیم سید علیخانی، عکاس:علی نیک رفتار، مشاور رسانه ای:آریان امیرخان و تهیه کننده:هاتف علیمردانی.

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>