رامبد جوان و کریستف رضاعی لحظاتی بعد از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر | فیلم

رامبد جوان و کریستف رضاعی لحظاتی بعد از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر

رامبد جوان و کریستف رضاعی لحظاتی بعد از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر ۲۱ بهمن ۱۳۹۵٫

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در حالی در برج میلاد آغاز شد که «کریستف رضاعی» توانست سیمرغ بلورین بهترین موسیقی را برای ساخت موسیقی متن فیلم «نگار» به کارگردانی رامبد جوان کسب کند.

شامگاه پنجشنبه بیست و یکم بهمن ماه در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین موسیقی با تشکر از پیمان یزدانیان که از حداقل عناصر موسیقایی استفاده کرده‌اند، به کریستف رضاعی اهدا شد و او با حضور روی صحنه عنوان کرد: «باعث افتخار و خوشحالی است که این جایزه را گرفتم. از داورها و رامبد جوان، نوازنده‌ها و کسانی‌که در استودیو‌ها کار می‌کنند و پشت صحنه هستند، هم تشکر می‌کنم.»

کریستف رضاعی از سرشناس‌ترین آهنگسازان ایرانی است که سابقه ساخت موسیقی فیلم‌هایی همچون، در دنیای تو ساعت چند است؟، ماهی و گربه،  اژدها وارد می شود و نارنجی پوش را در کارنامه دارد.

نگار فیلم به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان و نویسندگی احسان گودرزی محصول سال ۱۳۹۴ است.

فیلمبرداری این اثر از ۲۷ آذر ۹۴ آغاز و ۱ اسفند ۹۴ به پایان رسید و اولین نمایش آن در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر خواهد بود. این فیلم با کسب سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن به کار خود در جشنواره پایان داد.

(۶۰)

61
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>