هستی مهدوی فر در جشنواره فیلم فجر : تلویزیون دیگر مخاطب ندارد | فیلم

هستی مهدوی فر در جشنواره فیلم فجر : تلویزیون دیگر مخاطب ندارد | فیلم

هستی مهدوی فر در جشنواره فیلم فجر : تلویزیون دیگر مخاطب ندارد

هستی مهدوی فر شروع فعالیت هنری اش با سریال جراحت در نقش دختری بود که با پسر عموی خود نامزد کرده و در دوران نامزدی باردار شده بود. هستی مهدوی فر بعد از آن در سریال مناسبتی مادرانه خوب درخشید . با هم بیوگرافی هستی مهدوی فر رو مرور می کنیم.او خود درباره انتخاب نقش هایش و رسیدن به حس و حال نقش هایی که بازی میکند اینطور میگوید:

من سر فیلم «سوت پایان» با دخترانی هم که اعتیاد داشتند، از نزدیک آشنا شدم. برای «مادرانه» هم همان تجربه کمکم کرد. از طرف دیگر در پیش تولید «مادرانه» یک آقا از کمپ های ترک اعتیاد به کمک مان آمد تا ما را با شرایط و ویژگی های یک دختر معتاد آشنا کرد. در نهایت هم یکی از دوستانم که به دلیل اعتیاد از همسرش جدا شده بود، خیلی به من برای ایفای این نقش کمک کرد. البته معمولا من بزرگ ترین کمکم را از فیلم ها می گیرم. برای همین قبل از شروع فیلمبرداری، فیلم هایی در این مضمون دیدم تا ذهنم آمادگی پیدا کند.

او با اینکه چندین بار نقش معتاد را بازب کرده اما درباره افراد معتاد اینطور ادامه میدهد اعتیاد، تنها مسئله ای است که من در زندگی ام واقعا از آن می ترسم. با اینکه کلا آدم نترسی هستم. من هر وقت کسی را دیده ام که اعتیاد داشته، از او فاصله گرفته ام.

هستی مهدوی متولد آذر ماه ۱۳۷۰ میباشد.

(۱۱۴)

115
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>