جنجال در نشست فیلم قاتل اهلی و درگیری تند علی اعلایی و محمود گبرلو | فیلم

جنجال در نشست فیلم قاتل اهلی و درگیری تند علی اعلایی و محمود گبرلو

جنجال در نشست فیلم قاتل اهلی و درگیری تند علی اعلایی و محمود گبرلو را از موج آنلاین تماشا کنید.

نشست خبری فیلم «قاتل اهلی» ساخته مسعود کیمیایی ساعت ۱ بامداد یکشنبه ۱۷ بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد. این فیلم در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و به دلیل اختلاف کارگردان و منصور لشگری قوچانی تهیه کننده اثر مدتی است که خبرساز شده است.

در این نشست فرشاد محمدی، منصور لشگری قوچانی، مسعود کیمیایی، پولاد کیمیایی و پگاه آهنگرانی و بهزاد عبدی حضور دارند.

نشست این فیلم در حالی برگزار می شود که جمعیت زیادی در سالن حضور دارند به طوری که بسیاری از افراد سر پا ایستاده اند.

سعید ملکان، فریدون جیرانی، مرتضی علی عباس میرزایی و … در این نشست حضور دارند.

محمود گبرلو خطاب به جیرانی گفت: شما تاریخ شفاهی سینما هستید در این باره چه باید کرد؟ جیرانی هم بیان کرد: من متاسفم که این اتفاق افتاده و برای حمایت از کیمیایی آمده ام. آقای کیمیایی مولف این اثر است. من از نامه پرستویی متاسفم. امروز که نامه مهرجویی را خواندم گریه ام گرفت. من وارد بحث نمی شوم و به احترام کیمیایی تعظیم می کنم. او سپس به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد.

در پایان این جلسه گبرلو می خواست قوچانی و کیمیایی را آشتی بدهد که آن دو رضایت ندادند. سپس از میان جمع علی علایی از منتقدان سینما برخاست و گفت باید پای کیمیایی را بوسید. گبرلو از ادامه صحبت های او جلوگیری کرد و گفت جلسه به پایان رسیده است شما نظم جلسه را بهم می ریزید.

(۷۲)

73
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>