مسعود کیمیایی و عوامل فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در مقابل دوربین عکاسان | فیلم

مسعود کیمیایی و عوامل فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در مقابل دوربین عکاسان

مسعود کیمیایی و عوامل فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در مقابل دوربین عکاسان

کارگردان و تهیه کننده فیلم قاتل اهلی علیرغم حواشی بوجود آمده قبل از نشست خبری در کنار هم مقابل دوربین عکاسان در برج میلاد قرار گرفتند.

فیلم “قاتل اهلی” به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی منصور لشگری قوچانی از ابتدای کلید خوردن آن با حواشی بسیاری همراه بود.

امشب در برج میلاد این کارگردان پر سابقه سینمای ایران  بهمراه پولاد کیمیایی و پگاه آهنگرانی در کنار هم روی فرش قرمز قرار گرفتند.

این فیلم حواشی زیادی در بر داشته است یکی از آن موارد

پرویز پرستویی بازیگر این فیلم در یادداشتی با عنوان” دیر شد اما شد” که در روزنامه شرق منتشر شده بود، نوشت:

“آقای کیمیایی خالق آثاری مهم مانند “گوزن‌ها”، “قیصر” و “داش‌آکل” که با این فیلم‌ها یکی از بانیان موج نو سینمای ایران بودند، در فیلم‌های “ضیافت”، “حکم” و “متروپل” به بنده پیشنهاد همکاری دادند که نتوانستم خود را مجاب کنم در این فیلم‌ها بازی کنم.

اما امسال که از طرف تهیه‌کننده، آقای لشکری‌قوچانی، به من پیشنهاد همکاری شد، بعد از خواندن فیلم‌نامه و اعتقاد به اینکه این فیلم کار متفاوتی در آثار اخیر آقای کیمیایی خواهد شد، با علاقه پذیرفتم و با جان‌ودل برای خلق لحظه‌لحظه‌ همان فیلم‌نامه وقت و انرژی گذاشتم که به قول آقای کیمیایی دیر شد، اما شد.

در تمام لحظات فیلم‌برداری، ارتباط بسیار خوبی بین من و آقای کیمیایی و سایر عوامل و بازیگران برقرار بود تا لحظه آخر که تمام سکانس‌ها طبق همان فیلم‌نامه‌ای که خوانده و توافق همکاری‌ای که کرده بودیم در کنارشان بودم. در پایان هم به‌ خوبی و خوشی با گروه خداحافظی کردم و ای‌کاش این حال خوب تا اکران با همه ما بود.

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>